Золочів Плюс
Форум міста Золочів

ХобБі

Автор Повідомлення
ХобБі
всім ХОББІТАМ сюди!
коли захворів, або нема світла, а мп3лейер лупить в вухах шось таке шо слухається......

Download 1.avi
Download helloween.avi
Владімерський централ-вєтір сєвєрній...... Колбасе не по дєтські
цікаве в Тебе відношення або не відношення,GOTH а тут цЕНТРАЛ
Одне з моїх хоббі - колекціонування музичних інструментів. Вдома маю піаніно, баян, маленький баян, синтез дитячий, гітару бас, гітару вокал, дві акустичні, сопілку, бандуру, мав колись цимбали, меньші доламали!
Моє міні захоплення...
Pangea круто! хто такий?
мені нагадує перестрашеного Кіану Рівза
Майже вгадав...
То перестрашений Крістіан Бейл)))
А мені подобається сидіти за компом, грати сімси, і бути на форумі.(Ви тільки нічого не подумайте), але я ше люблю металістику. Хочу бути і металістом, і репером.
Беатріса пише:
Хочу бути і металістом, і репером.

Ну тоді в тебе лишається один вихід....
І цікаво який?
Стати панком
А шо тут доброго (поганого)?
Та в них просто можна поєднати все, навіть такі непоєднювані речі як репери і металісти
Мала честь колись познайомитись.... так там навіть справжні джентльмени трапляються
ну, от бачиш! Я ще колись десь вичитала, що пірати - то є найшляхетніші люди на світі. Але мало хто в то вірить. І тим більше - джентельмени в компанії реперів або металістів. Якось воно не складається... Коли читала твоє повідомлення перший раз - неповірила!
Всякі унікуми бувають.... мені мабуть на таких просто везе)))
Бо попадаються раз на сотню, а то і на тисячу

Беатріса пише:
Я ще колись десь вичитала, що пірати - то є найшляхетніші люди на світі.

Порада: Не вір всьому, що вичитуєш
Так, ти права. мабуть, я захопилася всяким-різним читанням.
Та нє.... захоплюватись можна, але не так шоб аже дуже... без всяких ілюзій
Та я поняла, просто в мене зараз ніби такий період, що я вірю всьому, шо читаю... То погано?(На твою думку(я не ображусь))
Колись сама вірила всьому шо читала.... а потім читала більше, версії розходились і почала складати свою думку на всьо
ти правильно все робиш.
Захоплююся фотографіями та зйомкою, машинами та технікою, також дуже-дуже люблю зброю (а собливо: Testing or firing of pneumatic gun). Зараз наприклад тестую нову пневматичну рушницю Також вивчаю C//C++.
дуже-дуже цікаво........ з таким поєднанням нам світить запрогорамовані рушниці побачити
треба мати якийсь папір шоб ними(рушницями)користуватись?
fire-fire))))
F.O.A.D., дожевем побачим хоча кльова ідея тільки проблема в тому як реалізувати
F.O.A.D. пише:
треба мати якийсь папір шоб ними(рушницями)користуватись?

та детам на пневматику нетреба ніяких документів а от вже на гумові треба
Тільки без чохла носити неможна, вот я тепер і шукаю футляр для свої)