Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Загартовування організму

Автор Повідомлення
Загартовування організму
Основною потребою в нашому житті, мабуть є здоровя, про яке ми згадуємо тільки у тостах при святі, або у гіршому випадку вже коли зтикаємось із якоюсь хворобою. Чи не спадало вам на думку змінити своє життя, покращуюючи здоровя загартовуванням організму?
Tin@ пише:
здоровя, про яке ми згадуємо тільки у тостах при святі

супер вислів

Я цього року хочу почати активно відпочивати, а саме з буквально теперішніх днів почати ходити в різні походи, а в майбутньому поїздки на роверах на роліках... компанія вже є
Tin@ пише:
Чи не спадало вам на думку змінити своє життя, покращуюючи здоровя загартовуванням організму?

завжди сприймав це як насильство над організмом. Тому і думки про загартовування не приходили.
kalef_f пише:
як насильство над організмом

а біг чи проста фіззарядка?
st.fergi пише:
а біг чи проста фіззарядка? Smile

біг також насильство -- курити заважає
а проста фіззарядка -- час забирає, а толку, як з к. м.

А взагалі-то я думав, що ми про моржів

додано через 2 хвилини 26 секунд:

astrolik пише:
поїздки на роверах на роліках.

ато як? -- ровери на роліках
kalef_f пише:
ато як? -- ровери на роліках

взуваєш роліки і сідаєш на ровер і намагаєшся їхати

я для себе зробив висновок - треба таки тим спротом трохи позайматися, ато на старість буду як буратіно
astrolik пише:
я для себе зробив висновок - треба таки тим спротом трохи позайматися

мені достатньо раз в два місяці футбол добре погасати. Ітак достатньо часу на той спорт потратив
astrolik пише:
ато на старість буду як буратіно Rolling Eyes

ашо з носом?
kalef_f пише:
ашо з носом?

я нюху майже не маю, мав дві операції на перетинці

п. с. я мав на увазі буду як брєвно
st.fergi, тут обговорюють про загартовування. Тобто, про зміцнення стійкості, імунітету. А проста фіззарядка - це самодурилівка для тих, хто хотів би змінити в меншу сторону розміри свого тіла, але тільки жере постійно і сидить перед телевізором чи компом і впадло занятись реальними справами. Шо, проблеми?
AVB пише:
це самодурилівка для тих, хто хотів би змінити в меншу сторону розміри свого тіла, але тільки жере постійно і сидить перед телевізором чи компом і впадло занятись реальними справами. Шо, проблеми?

в мене???? абсолютно ніяких проблем з тим немає, але в когось вони є , сам знаєш

додано через 1 хвилину 2 секунди:

А якшо по темі, то схвалюю обливання холодною водою, або контрастний душ.
st.fergi пише:
схвалюю

От-от! Саме так і мислять ледарі, шо не бажають відірвати задницю з дивану і займатись реальним оздоровленням. А для чого їм це? Ім і так харашьо. А це - хороба людства!

додано через 4 хвилини 10 секунд:

st.fergi пише:
в когось вони є
якшо це про мене, то ти стовідсотково права. Ніяк не можу набрати "пристойного" вигляду. Активний спосіб життя, знаєш, і все таке...
Так ти його ніколи і не набереш, з твоєм внутрішнім єством. Це теж хвороба, але деяких людей.

AVB пише:
Ніяк не можу набрати "пристойного" вигляду

AVB пише:
А для чого їм це? Ім і так харашьо
Tin@
я ж ще в чаті натякнув, що моржів серед нас нема!
Я б не ризикнула на морозі роздягнутися і в воду
та я щось і не віру, що загартовування справді покращує здоров"я

st.fergi пише:
Я б не ризикнула на морозі роздягнутися і в воду Smile

встидлива?
в мене проблем з цим нема. Всю зиму ходжу в осінній курточці і тонкому реглані - обов"язково куртка розстібнута. Снігом обтиратися то прикол, але на дворі має бути мінус. Попробував би і в ополонку, але з знайомих ніхто більше не хоче, а самому впадло
kalef_f пише:
встидлива?

та ні, то ж мороз а я тепло люблю)
а я люблю побігати ввечері так з кілометриків 6-10.... але немаю з ким а самій скучно....

додано через 49 секунд:

відколи почала бігати помітила покращення стану моїх дихальних шляхів!
massimo пише:
Попробував би і в ополонку

І я так хотіла, але не наважилась.. Почала мучитись сумнівами, мол краще поступово готувати організм.
kalef_f пише:
насильство над організмом
якщо загартовування це насильство, тоді що для тебе, ну наприклад в сауні попаритись?
Доречі, для мене немає нічого кращого (всмислі відпочинку із елементами оздоровлення), як після харошої сауни нирнути в крижану воду . Тут і поступовості не треба, і будь-які загрози здоровю виключено
Tin@ пише:
якщо загартовування це насильство, тоді що для тебе, ну наприклад в сауні попаритись?

--- задоволення!!!

А що до обливання... То в мене в школі вчителька була, така собі пані в тілі (маю на увазі об"ємна), вона щоранку виходила на подвір"я дев"ятиповерхівки, в якій жила, з відром зимної води і... Один раз побачив цю картину -- мене ледь не вирвало...
Після того з обливанням не дружу
Да Стелла по 10км бигати то круто. Ты шо служила в армии?
А як вам таке???

http://med-news.ru/news/s41/news_m_4874.html
ні я в армії не служила. Просто подобається бігати і все... щей для здоров"я корисно.
Знаєте, як Кант казав:
... Всего долее живут в том случае, если менее всего заботятся о продлении жизни...

Я не страдаю тим зовсім. Ні бігаю, ні обливаюсь... Хоча якшо признатись то і бігати пробувала, але уж больно ліньки вставати з самого ранку і гасати з майже закритими очима... І обливалась колись водою холодною.... але не замітила ніяких змін в кращу сторону... Як хворіла до того, так і потім.
Як альтернативі бігу надаю велику перевагу простим пішим прогулкам. Був певний час коли після школи не могла піти додому і нормально вчитись, поки не походила хвилин сорок. А бігати.... тільки коли за мною хтось поженеться!

Крім того в нас зараз трохи не той світ. Не та екологія. Нирнеш в воду - підхватиш якусь заразу від якої буш потім всьо своє життя лікуватись. Води нормальної, чистої, холодної фіг де найдеш. Про зміцнення організму вітамінами я взагалі мовчу. Якшо фрукти - то те що купляють містить стільки хімікатів.... ну а шо вже казати про таблетки.
Життя не таке довге шоб тратити немалу частину на те щоб панічно трястичь над його збереженням. Поки можу радуюсь і не мучу свого організму нічим. Що хочу, а відповідно хоче і він, то і роблю. І живем ми так з ним в мирі
Цитата:
Загартовування
...
1)Природа+Шашличок
2)Шоколад+Коньячок
3)Кава+Морозиво
І ніяка зараза мене не вчипе си. Хіба шо добра
tymofiy пише:
1)Природа+Шашличок
2)Шоколад+Коньячок
3)Кава+Морозиво
І ніяка зараза мене не вчипе си. Хіба шо добра

ще просто додати до шашличку молочка тай зараза обовязково вчіпеться а добра чи нэ то вже самы вирішуйте