Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як завоювати увагу дівчини?

Автор Повідомлення
Як завоювати увагу дівчини?
Народ! Підскажіть, як завоювати увагу дівчини, котрій ти подобаєшся, але вона це не показує! Ховає в собі і каже що вона на тебе (на мене) буде придивлятись?!
Інформація про TROJIJIb
Стать:

TROJIJIb пише:
Підскажіть, як завоювати увагу дівчини, котрій ти подобаєшся

я чогось не розумію
Шось лєзбійсько-озабочена та темка!
Я б її у смітник відправив
в якому сенсі?

додано через 1 хвилину 44 секунди:

чому так???
TROJIJIb ти хлопчик чи ти дівчинка?
не хочеться спамити, але
в інфі написано шо ти дівчина, і ти пишеш
TROJIJIb пише:
Підскажіть, як завоювати увагу дівчини

ти десь таки напевно помилився(лась)

- чоловік
- жінка

п. с. хоча всяке буває
astrolik пише:
не хочеться спамити

Олю, це не СПАМ, а ФЛУД, а по манері висловлювання, я на 90% впевнений, шо помилки ніякої немає і TROJIJIb
- дівчина
в мене після роботи різниця між спамом і флудом щезає
vaymut а ти в інфу асі глянь
astrolik пише:
vaymut а ти в інфу асі глянь

TROJIJIb, МАКС, перестав в профілі галочку там де стать, з дівчини - на хлопця
Та ну вас, ви якісь цікаві, я хлопчик)))))))))Ну підскажіть як взагалі привернути увагу дівчини?!

додано через 20 секунд:

ой йолки палки......
нарешті виправив... Макс, будь уважніший ато можна у халепу вскочити
отож бо

я в цьому не профі, але
1) не комплексуй
2) будь на 100% відвертий
3) покажи шо ти джентельмен

і успіхів
=))))Вибачте)))) Ну буває, такс народ напишіть будь-ласка, а я десь через півтори годинки буду, по справах треба сходити!!! ББ! Чекаю коментів!!!

додано через 35 секунд:

Чекайте мене))))
виникла невизначеннімть третього проядку? чого тільки в саіті не буває...
Агов народ! Допоможіть будь ласка!!!!
TROJIJIb пише:
Агов народ! Допоможіть будь ласка!!!!

відношення до життя поміняй, бо шо то за "МИР УЖЕ УМЕР"
Гдє маї 16 лєєєєт...
а по темі: ну шо допомагати... от звідки ти знаєш шо ти їй подобаєшся а вона того не показує? Може то самообман?
І друге: раз сказала шо приглядатиметься то не строй з себе того , яким ти насправді не є, бо ролі грати помагає на короткий термін будь самим собою, і якшо твоє єство їй підійде то все буде ок, а якшо вона тебе такого не захоче то звиняй, знайдеш іншу, якій ти будеш треба незважаючи на ніщо
вже......

додано через 2 хвилини 20 секунд:

до речі, я з нею говорив, вона каже, шо я їй подобаюсь, і що вона до мене "не рівно дихає"..... але не може визначитись в своїх почуттях! Тому що в один час вона показує що подобаюсь, то я починаю шукати підхід якийсь до неї, а другим разом показує що байдужа, я зразу ж розчаровуюсь.....
Тільки не розчаровуйся!!! І не падай духом!!! Напевно вона хоче шоб ти за нею побігавтому така неадекватна якась
TROJIJIb пише:
але не може визначитись в своїх почуттях
от мене дуже напрягають такі фрази, якшо чесно я люблю коли все на полках: так-так, або ні-ні

А вона часом не має ше якогось ухажора?
та ні немає! Мене чесно кажучи також виводять такі фрази, я люблю коли кажуть відверто!!!
а скільки їй рочків?
скоро 16!
маладьоооож

а ти сам як думаєш поступати? думки ж якісь були і є в тебе стопудово
та це взагалі капець..... я сам заплутався.... незнаю що робити!!! Але постараюсь побільше спілкуватися з нею..... може з цього щось більше вийде?!
в чому то ти сам заплутався? чи вона тобі нада?
та ні..... я запутався в собі просто...... що мені робити, як себе поводити...?!
поводь себе вільно не парся так))
а взагалі шоб її розрухати трошки, то скажи їй нєвзначай так мєжду прочім шо одна дівчинка просила там в падруги своєї(яку ти тіпа знаєш) твій мобільний номер і шо тіпа хоче до тебе дзвонити-спілкуватися)))) якшо в твоєї не прокинеться відчуття собствєніци то рахуй діло проігришне-ти їй не треба
Хе хе=)) Попробую...... головне щоб щось вийшло з цього! А тобі скільки років, шо ти пишеш "молодьож"???
старша за тебе однозначно

якшо нічого не вийде, то шукай-знайомся ще з якимись дівчатами, і колись одна з них прийме тебе таким який ти є да і ти сам все побачиш
=))))))))) надіюсь...
не треба нічого привертати. треба робити так щоб вона сама старалася привернути твою увагу до себе. Якщо вона справді має до тебе якісь почуття то :
1. різко перестань з нею спілкуватися, коли вона поцікавиться чому ти з нею не спілкуєшся то бурмочи шось під ніс типу - я не можу зараз про це говорити, може якось іншим разом.
2. якщо ви часто бачитеся то під час того як ти з нею не спілкуєшся час від часу кидай на неї взгляд який ні про шо не говорить
якщо вона поцікавиться такою твоєю дивною поведінкою - то шанси є, якщо ні - шукай якусь другу.
Тещо що я написав зробити не просто, але якщо так робити з тиждень-два, не знаю як часто ви бачитеся, то потім можна пожинати плоди.
massimo пише:
не треба нічого привертати. треба робити так щоб вона сама старалася привернути твою увагу до себе. Якщо вона справді має до тебе якісь почуття то :

1. різко перестань з нею спілкуватися, коли вона поцікавиться чому ти з нею не спілкуєшся то бурмочи шось під ніс типу - я не можу зараз про це говорити, може якось іншим разом.

2. якщо ви часто бачитеся то під час того як ти з нею не спілкуєшся час від часу кидай на неї взгляд який ні про шо не говорить

Боже, як же мене бісить такий підхід Ну шо за гра в "котки мишки"??? Чому людям так важко просто йти за своїми почуттями і робити те, що вони дійсно відчувають? Для чого носити маску? тут хлопець має сильне-сильне внутрішнє бажання підійти і просто обійняти ту дівчину, що йому сподобалась, але нє! треба ж показати який я Мачо, підійду до другої - хай побіситься! або взагалі не буду на неї звертати увагу! Тупий підхід Але що саме обідніше - дієвий
Khrystik пише:
Але що саме обідніше - дієвий

от тут саме головне, такий результат і оправдує дії)))))))
Khrystik пише:
Боже, як же мене бісить такий підхід Ну шо за гра в "котки мишки"??? Чому людям так важко просто йти за своїми почуттями і робити те, що вони дійсно відчувають? Для чого носити маску? тут хлопець має сильне-сильне внутрішнє бажання підійти і просто обійняти ту дівчину, що йому сподобалась, але нє! треба ж показати який я Мачо, підійду до другої - хай побіситься! або взагалі не буду на неї звертати увагу! Тупий підхід

Нічого не порбиш така природа людини. Що ж поробиш, дівчата не люблять сопливих хлопців які ходять за ними по п"ятах і шомінутно сопляють про свої почуття, а їй то ясно приємно чути але в 99% випадків вона ніколи не буде відповідати взаємністю, мало того в колі своїх подружок буде розказувати який він жалкий і нікому нєнужний.
Мдя..... цікаво..... і кого тепер слухати?! Мабуть, самого себе!
TROJIJIb пише:
Мдя..... цікаво..... і кого тепер слухати?! Мабуть, самого себе!

відразу було зрозуміло --- узагальнюючі поради в конкретних (особистих) випадках ніколи не діють.
+1))) Дякую ! Я зроблю висновки для себе з ваших коментів!
хочете покажу її писанину до мене?
в смислі ти хочеш на загальний огляд виставити шо вона до тебе насправді пише?
ну ж спитав, "хочете"???
TROJIJIb пише:
хочете покажу її писанину до мене?

питання риторичне -- хочемо, чи не хочемо не важливо, бо якщо ти дуже хочеш, то все одно покажеш.
Хоча ще раз кажу -- в подібних ситуаціях чужі поради не спрацьовують.
=))))))А что делать??? Ну я просто запитав громадської думки!!! Моє діло пропонувати - ваше відказатись)))))))
TROJIJIb пише:
=))))))А что делать???

Ну давай ше фотки (можна інтим) -- дуже я вже фото люблю
А вона тобі справді не байдужа? Бо шось ти з тими її листами....
как-то нє па мужскі?
Мало того шо нє па-мужскі, так ше і провокуюче
А взагалі, от зайде та дівчина сюди і побачить свою переписку з тобою, і шо вона про тебе подумає, га?
Я б тебе обходила стороною і не вірила б тобі.
ПИСИ. Серж,
kalef_f пише:
Ну давай ше фотки (можна інтим)
ти шо, любітєль шістнадцятирічних?
та я ж спитав, і вона тим більше вас ненає.... і ви її... а фоти можна закидати???
Ну і шо, шо незнає? Хіба то є нормальним отак виставляти? Чи то може я вже така старомодня шо нічого не розумію? Короче ти такий скользкий тіп , шо я на місці дівчини була б обачною
вот вот... і я про то саме... от уяви собі, шо та дівчина зараз би то саме робила з тобою... і розмістила твої фоти і твою писанину на якомусь форумі... та якби ти взнав ти б її на частини роздер... і не спорь... ти просто того ше не уявив)))))
TROJIJIb пише:
та я ж спитав, і вона тим більше вас ненає.... і ви її... а фоти можна закидати???

тебя кто сюда паслал????
st.fergi пише:
так ше і провокуючеSmile

прям в точку, Ліля.

ПИСИ.
st.fergi пише:
ти шо, любітєль шістнадцятирічних? Mr. Green

мистецтво не терпить обмежень
мда, смішненькі ви, мені самому 17 ось буде! а їй тільки 16))))
TROJIJIb пише:
мда, смішненькі ви, мені самому 17 ось буде! а їй тільки 16))))

то ти шо? ще й свої фотки хочеш виставити???

угаманісь