Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як завоювати увагу дівчини?

Автор Повідомлення
kalef_f пише:
мистецтво не терпить обмежень

таке "мистецтво" мають статтю

TROJIJIb ну і шо далі ?

да... тема прикольна... але я б не радила йому закидати сюди ні свої фотки.. ні фотки дівчини... не ворто....
Альонка та своє фото і по своєму бажанні най закидаааааає а от дівчинки не варто, не варто
а... точно..... ФОТО В СТУДІЮ)))))))
Альон, ти розумієш, він як її фотку закине сюди, то уже точно вона свою увагу на нього зверне, але йому тоді просто може не поздоровитися і ми більше не почитаєм його тут
оце то ви з мухи слона зробили..... ппц.... та навіть якби вона мої фоти десь показувала, це не має значення.... значить робила це за наказом "свого серця". І можу поспорити що нічого б я їй не робив би....! Даю слово! Просто запитав би її навіщо... і все!
st.fergi пише:
Альонка та своє фото і по своєму бажанні най закидаааааає Mr. Green а от дівчинки не варто, не варто Mr. Green

шо за матріархат?
kalef_f пише:
шо за матріархат?

st.fergi пише:
ти розумієш, він як її фотку закине сюди, то уже точно вона свою увагу на нього зверне, але йому тоді просто може не поздоровитися і ми більше не почитаєм його тут

мальчіка .*шмаркаюсь*... жалко....
TROJIJIb, не треба ходити "кругами", спитай пр"ямо, чи хоче вона щось мати з тобою, коли будеш казати "а може би ми зустрічались" то нічого не вийде, коли вона буде хотіти мати щось з тобою то все буде добре, коли ні то немороч собі голови, в тебе ще все попереду. Коли скаже ні , непроси і "непадай на коліна", а просто повернися і піди і все.
Драсті! Вибачайте що так довго не було!!!