Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Mодерування форуму

чи потрібно форуму більше модераторів?
так 80%   16
ні 20%   4
Всього голосів: 20
Автор Повідомлення
Mодерування форуму
I хто б на вашу думку міг б ним стати?
Астролік
Oлік
Astrolik
astrolik
wap
а давайте попробуєм "віддатись" дєушкам? Лєна з Лільою я думаю чудово справляться

Vась, а я думала ще й вашу кандєдатуру закинути.Oтож,Vася і Oлік... ну і Lіля
lenhen пише:
Vася

В мене самаатвод, бо повидаляю всьо нах
нашо я вам, я можу вас і матами покрити, і псіхувати, і наглою бути, і вспильчивою, і хамовитою та й вообше. мене не нада на модерування, нє
I мене ніззя... життіє то циганське, сьогодні є нет, а завтра-не є

додано через 1 хвилину 25 секунд:

Zначить Oлік
а шо скаже сам "Олік"?
І мій голос за astrolikа і за massacra
massacra пише:
а шо скаже сам
У - лех
Не знаю, шо тут сі стрєсло, але вважаю, шо більше модерів тут не тре. Хіба би в крайньому разі мопс сам поскаржився на брак часу чи бажання....
Отже, я - проти.
9 проти 1, поки-що (я про голосування)
massacra пише:
I мене ніззя... життіє то циганське, сьогодні є нет, а завтра-не є

Zначить Oлік

Треба в кого нет постійний і безлімітний...
massacra пише:

в мене такий нет, але ніхто мене не пропонує, я себе не пропоную і ніхто не підтримає....
massacra пише:

взагалі то мопс не так часто появляється на форумі
Ви мене вибачайте за песимізм, але мені здається що оті всі голосування нідочого не доведуть.

Але ж я оптиміст і в модерів я би ше поставив massacra

А там як життя покаже :)

додано через 2 хвилини 32 секунди:

я ше би хотів побачити Васю модером, без жартів, він чувак серйозний і строгий
vaymut пише:
мій голос за astrolikа і за massacra
astrolik
massacra
а в опозиціюВасілій
в Вас сьогодні якась 5-ниця 13! Вам не подобається написані ноти? дякуйте шо МОДЕРАТОР не процеССор на 555відер і йому долампочки шо він керує такими як він. Ви там хочете виписувати пі... дюлєй за шо? за то шо ми люди? світ створювався не за (мінус)7 днів. я не Захищаю нікого і не Проти когось але всі Ваші... в мене то сьо + Хай Живе Жива Риба

... написано в повному уматі )))))))))))

З. І. пост новорічний сендром?
Protector пише:
Ви там хочете виписувати пі... дюлєй за шо?

де?
будь уважним
astrolik
massacra
Васілій думаю все ясно, вони те що тре
massacra пише:
massacra пише:
I мене ніззя... життіє то циганське, сьогодні є нет, а завтра-не є wacko2

Zначить Oлік

massacra пише:
massacra пише:
massacra пише:
I мене ніззя... життіє то циганське, сьогодні є нет, а завтра-не є wacko2

атмаз хілєнькій
--- будете один одного страхувати.
В стосунки навіть заглядати не хочу, суть і так зрозуміла. Модератори так модератори... Продовжуєм тут.
1. Нагадую - Ви самі можете вказувати на непотрібні пости через "повідомлення модератору" (значок "!" справа від кожного поста).
Замість того щоб клікнути по значку, Ви розводите дискусії. Так, такі повідомлення витираються не через моментально, але все ж таки це дає Вам можливість висказати своє "фе" хоч на тему хоч на пост, не ризикуючи нарватись на Мопса з колодою карт. Просто, легко і без скандалів
2. Наразі, судячи по "повідомленнях модератору" - лише одну людину можна поставити модером хоч вже. Поцикайте трохи ще цих значках, будь-ласка, щоб я остаточно переконався в своїй правоті або передумав. Наразі все.
admin пише:
судячи по "повідомленнях модератору" - лише одну людину можна поставити модером хоч вже.

ага, тепер ясно, шо модератором стає той, хто найбільше клацнув по значку

і друге: доки треба тій людині клацати, шоб адмін переконався у своїй правоті? А може вже не треба того робити? І так уже ясно, шо те, шо хочуть люди нікому не цікаво

admin пише:
Ви самі можете вказувати на непотрібні пости через "повідомлення модератору" (значок "!" справа від кожного поста).

Ну, клацала. Уваги 0. Намість того мопс гонорово мою тему видалив, хоч просила тільки офтоп видалити з неї
admin пише:
Наразі, судячи по "повідомленнях модератору" - лише одну людину можна поставити модером хоч вже

Якщо ви помітили, народ хоче свого модератора, яким являється астролік
Хоча, як вже Ліля справедливо написала:
st.fergi пише:
І так уже ясно, шо те, шо хочуть люди нікому не цікаво

ха ха ха, як я і казав все лишається по старому, шарашкіна кантора жжот. Шось пригадалося таке - я есьть пан, а ти гумно
даю ще цьому форуму 3 місяці, якщо нічого не поміняється.

а на місці адміна і модератора я би дуже не індюшатився, бо люди тепер грамотні і як зупинити сайт знають всі, а хто не знає то дам ссилку
Забанено
Бан видано admin (20.01.2008 16:46, дійсний до: завершено)
Причина: А я Вам дам стимул. Бан на 5 днів.
В мене назбиралась така собі жменя думок...

Ех блін... таке враження шо всі хто є тут на форумі включаючи і модера і адміна це затяті вороги, чи люди яким один на одного ***...

Так ніби всі такі пухнасті і білі, а коли дійшло до спільної думки, то пообмазували один одного болотом...

Розумію і знаю, шо адміністрування сайту чи форуму нелегко, особливо тоді, коли приходиться т. с. "врізати" думки твоїх друзів, знайомих і стояти на нейтралі...

Думаю було висунуто багато гарних ідей по оформленні форуму (навіть одну мою ідею трошки втілили), які є достойні для того, щоб їх хочаб розглянути на загал...

А от так типу я тут, а ти там, і ти до мене не лізь, то до прогресу не доведе...

Нехай і відбулися якісь зміни на сайті/форумі, а який від того вийшов прогрес, яка користь?...

Не буде розвитку доти доки в нас діє правило рака лебідя і щуки

А те, що список "сплячої" аудиторії "стрімко" росте це не прогрес...

п. с. мені, як і багатьом моїм знайомим і друзям з цього форуму таке становище набридло, і дехто з них вже дуже рідко на нього заходить
п. п. с. тре збирати звідси торби
massimo пише:
ха ха ха, як я і казав все лишається по старому, шарашкіна кантора жжот. Шось пригадалося таке - я есьть пан, а ти гумно Laughing

нє, ну якшо це справді так, то... коментарі відсутні...
але хотілося б почути аргументи, чому зі сторони адміна і модератора таке небажання прислухатись?
Натомість летять звинувачення -- "самі ви у всьому винні". Тобто винними ми можемо бути, а змінити щось так зась?
Хоча з ким тут говорити?
Васілій пише:
Народ! Нашо та піна? і адміну і мопсу на то всьо пофіг-тому їх наша писанина не хвилює.

нажаль
ПИСАНИНА - вірно сказано!

додано через 23 секунди:

Ой, знову на три букви вийшло

додано через 22 секунди:

Перепрошую, на три слова
AVB пише:
ПИСАНИНА - вірно сказано!

AVB мені з тебе смішно, ти ж сам тут пишеш і ніби не краще
Нехай не краще. Нехай "псевдо", але мистецтво. Я на це згідний.
я маю на увазі шо ми всі в одній каші варимось
Кашу маслом не переплюнеш.
Тому це тупо, нищити все, бо когось не зробили модератором.
Де таке сказано, шо ресурсом (чи його частинами) керують користувачі. На то вони і є користувачі, шоб користуватись. А не загадити все, а потім взагалі завалити.
AVB пише:
Кашу маслом не переплюнеш.

чого забагати, від того нудить

AVB пише:

якшо то про мене, то мимо я політикою не бавлюсь

п. с. ладно немаю я зараз настрою...
А я політикою взагалі не займаюся, ні серйозно, ні бавлячись. Я тут в своє задоволення, а не шоб сподобатись комусь, чи когось розгнівати.

А шо так наСрій впав?
astrolik пише:
п. п. с. тре збирати звідси торби Sad

Атмарожу уші назло бабушкі(с)
massimo пише:
даю ще цьому форуму 3 місяці, якщо нічого не поміняється.

а на місці адміна і модератора я би дуже не індюшатився, бо люди тепер грамотні і як зупинити сайт знають всі, а хто не знає то дам ссилку

Ну і нашо тово було?
Не стріляйтє в піаніста, він грає як вміє! Ну зробили собі хлопці сайт-форум, понти, то-сьо. А шо далі робити-не знають, або не хочуть нічого? То як чемодан без ручки-і нести важко, і кинути шкода.
AVB пише:
Де таке сказано, шо ресурсом (чи його частинами) керують користувачі.

Не сказано ніде, але на ресурсах які планують розвиватись толкових і активних користувачів стараються залучати до модерування
AVB пише:
На то вони і є користувачі, шоб користуватись. А не загадити все, а потім взагалі завалити.

хОТІВ ІСЬ ПІДКОЛОТИ мАСІМО, А ОБІСРАВ ВСІХ! Маладєц
Васілій пише:
Не стріляйтє в піаніста, він грає як вміє!

Піаніста, який грає як уміє, або просять взагалі не грати, або ж заграти те, що він найкраще вміє.
Васілій пише:
Ну зробили собі хлопці сайт-форум, понти, то-сьо. А шо далі робити-не знають, або не хочуть нічого? То як чемодан без ручки-і нести важко, і кинути шкода.

Справді така ситуація виникла, тому ж їм і пропонується
Васілій пише:
толкових і активних користувачів залучати до модерування

але ніхто нас не чує, чи не хоче чути, одним словом, реакції практично ніякої, нажаль...
І це при тому, шо реально пропозицій морище, адміну і модеру тільки лишається згрупувати їх і втілити в життя, але за це навіть не беруться.
Це свого роду відкупний: "ми вам форум зробили, от і тіштесь ним, а якшо чимось не задоволені, так ви самі ж у тому винні, а ми нічого доробляти не збираємось"...

додано через 57 хвилин 26 секунд:

AVB пише:

От до чого така фраза, я взагалі уявлення не маю, стосовно того, що я бунтую, чере з що мене не зробили модератором.... - БРЄД, я ітак рідко появляюсь на форумі (дуже багато роботи), а ще й щоб мене модером зробили... - не претендую на це місце зовсім, але є люди які до того надаються. Варто прислухатись до думки користувачів, достатньо подивитись на опитування і на пропозиції, кому надати модераторські права, сумніваюсь, що ті люди в когось викликають недовіру.... І я зовсім НЕ за те, шоб Мопс не був модератором. Потрібно лише ЗБІЛЬШИТИ КІЛЬКІСТЬ модераторів, або ж закріпити їх за певними розділами...
vaymut пише:
От до чого така фраза, я взагалі уявлення не маю,

Так... мабуть ні до чого, звичайна провокація
AVB пише:
Де таке сказано, шо ресурсом (чи його частинами) керують користувачі

А що ресурс вартий без тих же користувачів?"Kерують"? Закруто сказано, ми лиш просим достатньої уваги до наших потреб з боку адміністрації,a не пару розпливчастих речень "на відчіпну" і вічне "ми подумаєм"!!!
vaymut пише:
Потрібно лише ЗБІЛЬШИТИ КІЛЬКІСТЬ модераторів

Я тільки "за"
AVB пише:

от шо значить бути приходящим-уходящим , нічого не розуміти а плести шо попало. Впрочєм як завжди.
Привіт може то Ваш ОFFТОП може ні! але якого фіга по-рУССКИ понаписувано???????"Афтар всё сжог" зашибісь москальня!
Fire/Fire))))
Попередження
Попередження видане mops (20.01.2008 10:05, дійсне до: завершено)
Причина: На форумі існує тема про русизми і тема для з"ясування стосунків. В цій темі обговорюєм модерування форуму. Офтоп
Protector пише:
але якого фіга по-рУССКИ понаписувано???????

Ше й расизм на форумі ? І чого тут тіки нема! Куда дивиться влада?
Protector пише:
Афтар всё сжог" зашибісь москальня!

Зашибісь, малалєтка! Чим писати пости нє в тєму, не роздупливши ситуації, ліпше сиди і мовчи в тряпочку
st.fergi пише:
плести шо попало
???
А не массімо заявляв, шо знає як зупинити сайт??????????????????????????????????????????? !
і то всьо))))))))))))

lenhen-!!!!!!!!!!!!!FUCKOFF!!!!!!!!!!!

! РАСИСТОМ БУВ Є І БУДУ!
Забанено
Бан видано mops (20.01.2008 11:22, дійсний до: завершено)
Причина: Пряма образа іншого учасника форуму. Бан
Protector пише:
FUCKOFF!!!!!!!!!!!

Нє могу остацца в долгу . Дітьо, тобі бажаю того ж самого
Protector пише:
РАСИСТОМ БУВ Є І БУДУ!

Та хоть макакою...