Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Статистика збоїв у сфері комунальних послуг

Автор Повідомлення
Статистика збоїв у сфері комунальних послуг
Пропонується ведення статистики-2008 по тимчасовому відключенню комунальних послуг.
Якщо виявите перебої з подачею світла, води, газу - не лініться, рапортуйте тут. Відразу вкажіть вулицю або район і приблизний період халепи.

Інформація призначена для аналітичних спостережень. Цікаво буде всім, особливо керівництву відповідних структур

додано через 2 хвилини 10 секунд:

додано через 3 хвилини 14 секунд:

14.01.2008 12:00-13.30
район центру.
2 рази вирубували світло в районі вулиці Пушкіна. Як правило одну, проблематичнолюбиму лінію.
Тел. саппорта - зайнято...
14.01.2008 ~12:00-15:00 (вул. Міцкевича, Кутузова)
3-4 рази відключали світло.
поцямкуючи у трубку сказали зараз виїжджають, там трансформатор пошкоджено
Львіська вул. небуло світла 3 12 до 14 год .
В понеділок в мене не було води. Відрізали за несплату боргу попередніх мешканців. У вівторок вчинивши невеличкий шкандаль із застосуванням простого набору фраз типу " до чого тут я ... прищемлення основних прав і свобод людини ... халатне ставлення до виконання своїх службових обов'язків ... подавати позов ..." . І ВСЕ! Ввечері того ж дня воду знову включили! Історія реальна!
Оце працюють комунальщики!
В мене (Заріччя) вчора світла не було від 11 до 16 год. І це вже входить в привичку. Може комусь відома причина чого воно так?
нема води
Ееееее, народ!!!! я так не бавлюсь... Сьодні знов світла півдня не було
Khrystik в мене перед самими святами виключали також по пів дня, і мотивували це тим, шо вони шось ремонтують
Хороша статистика.. могла би бути. Народ, не флудіть! Кого гребуть ваші емоції?! Давайте без лишніх коментів, просто по шаблончику:
Цитата:
Дата, приблизний час
Район, вулиця,
Додатково (скіки раз, конект з провайдером)
Ну блін...
Центр, 11.40, вимкнули світло на 10 хв
На 5 секунд правда того вистачило шоб спинити мені роботу на 30 хв
mops пише:
Центр, 11.40, вимкнули світло на 10 хв

Якшо не помиляюсь, на 4 поверсі в готелі міняли автомати на лічильнику, от і потрібно було світло вимкнути...
І ще раз вимкнули...
Води нема ще з ночі.
Степана Бандери.
те саме
вул. Міцкевича
26.01.08 з 9:00
з гарячого крану поступає холодна вода. Ото халепа
вул. Героїв Дніпра
Я так зрозумів, в честь вихідного можна світло в місті не вмикати...
18/03/08, центр, не було світла десь з годину
mops пише:
18/03/08, центр, не було світла десь з годину

те саме десь з 16:15 по 17:20