Золочів Плюс
Форум міста Золочів

SkyStar

Автор Повідомлення
SkyStar
Виложіть плз в темі всю інфу про SkyStar. (якшо знаєте шо то таке )
Спитай в Гугла
В мене старий Технотренд. Основне безкоштовне теле і мінімальний Скайнет тягне, тіко там нічо цікавого...
У мене SkyStar-2. Маю через нього асиметричний інтернет від SatGate і SpaceGate(Sat + GPRS;Globax,Slonax). Правда, то є дороге задоволення. За допомогою програм ProDVB, Му Тheatre чи ALT DVB та плагіна Vplug дозволяє дивитсь польську телевізію, Євроспорт та інші досить хороші теле та радіо канали. SkyStar-2 вважається одним з кращих і одним з найпоширеніших DVB ресіверів. Так що бажаю успіхів у його освоєнні!
Ozerna пише:
У мене SkyStar-2.

а яка різниця між SkyStar2 i SkyStar3?
Не вникав Для мене, як юзера - ніякої.
SS-3 можна вважати лише умовно спрощеним варіантом SS-2. У SS-3 відсутній апаратно модуль декодування в MPEG-2. Ця функція реалізована у SS-3 програмно. Це не можна назвати мінусом, а скоріше - плюсом. Запевне, що компам 3 - 5 річної давності(точніше-Целеронам і Семпронам того віку) ця відсутність створювала б серйозні проблеми(а ще не приведи господи тому старому пенькові розкодовувати канали). На мою думку, сучасним врізаним процесорам SS-3 вже не є страшним. Крім того вважається, що SS-3 краще справляється з HD-телебаченням. Проте програм для SS-2 є більше.
Моя думка про SS-3 є субєктивною, бо SS-3 я не тестував. Так що можливо я б зараз вже брав собі не SS-2, а SS-3. Раджу полазити по форумам, а тоді вже робити якісь висновки...
правда що SkyStar заборонений в ЭС (европейському союзі)?
Таку дурницю чую перший раз . Як таке можна говорити про обладнання, що випускається в Німеччині. Сказати про це , що то повна маячня - то нічого не сказати! Тут мається на увазі, запевне, використання з даними тюнерами плагинів-програм(див. попередні мої повідомлення), що дозволяють дивитися закодовані прогами, тобто платні канали (безплатний перегляд у Польщі таких каналів карається позбавленням волі, здається, від 3 років). Крім того під кримінал тягне і використання програм типу skynet, що дозволяють отримувати файли що замовлялися користувачами супутнникового інтернету(навіть, підглядати за поштою - знахідка для шпіона)-це явна крадіжка чужого . І т. д і т. п.
Як пише у Старому Заповіті - не кради!
SkyStar
В мене Skystar2. Offset 100х90, дві голови на Сіріус і Жарптицю .
САТ ТБ надаю перевагу переглядати через ProgDVB 5.13.04.
Для декодування стоїть vPlug 2.1.4 і поновлювач ключів Power Install key Updater 1.3.1.
В SAT-неті потреби немаю.

Зле, шо в Португалії Amos практично нестягує

додано через 14 днів 16 годин 30 хвилин 20 секунд:

УВАГА! В ключах vPlug 2.1.3, 2.1.4 i 2.1.5 зафіксовано багато вірусів-дозвонщиків.
У свіжому 13 номері журналу "Мой компьютер" розпочато друк статті "Интернет на тарелочке" про налаштування інтернету з супутника через SkyStar2. Стаття буде цікава для тих, хто живе в населенних пунктах де можливий інтернет лише через мобільний чи стаціонарний телефон!