Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Гайда на санки!

Автор Повідомлення
та, а сніг є?
Звичайно, шо є... діти кожного дня катаються... а як буде замало снігу, то поставим снігову гармату
ех народ так покатався, шо задниці не відчуваю
так класно було
а чого ніхто так і не прийшов ???

tymofiy я твого посту про інет-кафе не встиг прочитати, сорі.

Завтра о 18:00 на Комсомольському озері біля дамби збираються люди на санки!!! Приходити всім бажаючим, з собою бажано мати санки, можна і без них
Я
astrolik пише:
о 18:00
в гостях
а я б хотіла на санки... но шо зробиш - нинька десь вхопила температури(((((
Ех народ... народ... невже ви такі ліниві ?... чи не серйозні...
Ми сьогодні знов ходили на санки, а нікого з вас так і не було

п. с. можливо ше завтра підем на 18:00, але якшо сніг не розтане
п. п. с. хоч відмазку напишіть хто чого не ходив
astrolik пише:
Ех народ... народ... невже ви такі ліниві ?... чи не серйозні...

astrolik пише:
п. п. с. хоч відмазку напишіть хто чого не ходив

То, шо я на роботі до 21:30 був, то нічого, правда? Я там просто так сижу, час вбиваю, бо мені ЛІНЬ шось робити...
Олю-Олю... Не у всіх така ЛАФА, як у тебе!!!
та ладно не сердчай, я тебе прекрасно розумію, але не ти один хотів на санки, а в решти думаю часу було

п. с. в мене не така вже й лафа, якшо чесно
astrolik
йдем на 18-00?
сьогодні вже незнаю, якшо буде морозець, і там все примерзне, то підем, бо вчора там трохи зле вже було :?

додано через 2 дня 14 годин 27 хвилин 8 секунд:

ну народ накатались на санках, думаю закриваєм наш сьогорічний сезон катання на санках і переходимо до підготовки до весняно-літнього відпочинку
давайте завтра
снігу маловато
неее!! Я дупу протирати не люблю я завжди на лижах любив кататися , якось коли було 10 років тато мені лижі купив - гірні але міряв він не так як то має бути , бо мене з ним при покупці не було, а взяв по росту , як то бігові міряють . Ну прикиньте лижі 10 кілограм важуть а я згори на них як танк пру всіх дітей збиваю , головне ноги підняти я в них не міг .