Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Масляні картини

Автор Повідомлення
Масляні картини
мені дивно, чому в розділі мистецтво немає теми про картини
Мій Тато художник, і я хочу виставити тут паро його картин

а це він сам лічною персоною

ВАВ!!!!! Дуже гарні картини!!! Принаймі я шокована
Салют! зашибісь !!! яблука!!!
скільки буде коштувати шоб Твій Тато своїми "руками зіпсував" мені стіну в кімнаті?
Оце я розумію МИСТЕЦТВО! :GOOD: А нє, шо ті стіни графітями порозписькують і тішаться, які вони неграмотні.
Честь Твому Татові і хвала!
Protector пише:
скільки буде коштувати шоб Твій Тато своїми "руками зіпсував" мені стіну в кімнаті?

Це залежить від складності малюнку.
В межах від 35$ до 100$ і більше за 1м квадратний це як для своїх.
В Стольному граді це значно дорожче [/code]
Картини просто суперові! А з ромашками то взагалі
якщо чесно то я не є великим поціновувачем живопису, а особливо натюрмортів, але оте яблуко і свічка мене сильно поперло
AVB пише:
Честь Твому Татові і хвала!

ага, то точно!!!
класні картини, він користується тільки масляними фарбами, чи ще іншими?
тільки масляними, а на стінах спеціальними такими фарбами, шо в магазинах будівельних продають
малюють люди
Андрій Павловець
Чуваки! Я Вам адин умний вещ скажу, тока ви нє абіжайтєсь(с)-Олько, тато хоч знає, жи ти його малюнки виставив? Як він до цього відноситься?
Почитав відгуки-і складається враження жи ви ніколи нічого слащє марковки в житті не їли. Чи то така форма політкоректності?
Тато канєшно молодець, але по цих роботах сказати художник він чи нє неможливо.
Це чудово шо ти , Олько, гордишся своїм батьою. Так і має бути. Але до чого тут мистецтво?
Канечно знає.
Розумію що якість фоток дуже низька, тай тут невидно добре відтінків кольорів і самого стилю виконання, але ви вже мене вибачайте, не у всіх однакові можливості. Можу показати і оригінали деякі
Знаю, шо наші Золочівяни привикли до блистючих картинок в рамочках і подібних картин просто не розуміють і не хочуть на таке витрачати гроші

п. с. Напевне ти хотів, щоб я написав, шо художнєга абідзєць может каждий
художник а також іншими словами діяч мистецтв— людина яка займається будь-яким видом мистетцтва, творчою діяльністю. художник це той хто викладає свої почуття з допомогою фарби і паперу.... звичайно не всі можуть сказати що вони є Художники з великої букви.... як Да вінчі наприклад...

P.S. Васілій попробуй намалювати щось масляними фарбами, і побачиш шо то нелегко..
а де твій тато продає картини? Хто він ( прізвище, ім"я) ? Якийсь салон Ви маєте, чи просто любителі?
Продає у Івано-Франківську, Львові, Києві. Салону немає.
Живпис не основний вид діяльності мого тата, він ше займається розписом інтерєру, тобто малювання на стінах (вище є 1 фото).
Якшо шось зацікавило, то пишіть в приват.
astrolik пише:
Знаю, шо наші Золочівяни привикли до блистючих картинок в рамочках Sad

Ти забув написати деякі золочів"яни
stella пише:
P.S. Васілій попробуй намалювати щось масляними фарбами, і побачиш шо то нелегко..

Стелла, для того жиби розбиратись в вині не обов"язково бути пияком Відкрию тобі страшну таємницю-масляний живопис найпростіша техніка.
Олько, шо ше крім квіточків пише батя? Давай ше шось

додано через 1 хвилину 55 секунд:

astrolik пише:
подібних картин просто не розуміють

Можеш сказати який зміст в квітах?
Васілій пише:
Можеш сказати який зміст в квітах?

можливо зміст і є, інакше люди цього би не купували

додано через 1 хвилину 45 секунд:

додано через 1 хвилину 26 секунд:

додано через 2 хвилини 29 секунд:

це фрагмент попереднього малюнку

Васілій пише:
astrolik пише:
Знаю, шо наші Золочівяни привикли до блистючих картинок в рамочках Sad

Mr. Green Ти забув написати деякі золочів"яни

якби стояв перед вибором -- "блискуча картинка", чи один з представлених творів на стіні, то вибрав би варіант другий.
Картини сподобались, хоч і не можу назвати себе шанувальником такого напрямку мистецтва.

Олько, а батько пейзажі не пише?
Васілій пише:
Ти забув написати деякі золочів"яни

мабудь що так

kalef_f пише:
Олько, а батько пейзажі не пише?

Малює і пейзажі. Малює і на замовлення.
а дає приватні уроки малювання?

додано через 1 хвилину 41 секунду:

Васілій вибач, я висловилась погано, мала на увазі що не кожен може так малювати...
stella пише:
а дає приватні уроки малювання?

дає, тільки в Івано-Франківську
astrolik пише:
інакше люди цього би не купували

"шедеври" для площі Pинок.
не сподобались
а мені навпаки дуже подобається... хотілося би тоже мати такий талант... хоча б для того, шоб кімнату собі розмалювати... але уви... не судьба((((
Мені дуже сподобались показані тут картини.
Особливо люблю картини, на яких намальовані квіти, пейзажі. Дивуюсь як це можливо так намалювати, ніби живі.
VIA пише:
Дивуюсь як це можливо так намалювати, ніби живі.

Віа, таке враження жи ти в школі не вчилась і на малювання не ходила
Олег! ніколи не заходила сюди на форум, але ось заглянула і подивовуюся!!! як же усе-таки золочів"яни прагнуть теми мистецтва і "блиснути знаннями" у високих сферах.
Як на мене, роботи не повинні коментуватися - кожен талант має право на самовираження у будь-якому жанрі чи техніці - все прекрасно, якщо воно є! якщо нема - це біда.
Коментарі жалюгідні - так і знай.
natarti пише:
Як на мене, роботи не повинні коментуватися

То де так вчать?
Хто такий Олег? Їх ту декілька. Ти про кого?
natarti пише:
Коментарі жалюгідні - так і знай.

Які картини-такі і коментарі
які коментатори - такі коментарі!!!
natarti пише:
які коментатори - такі коментарі!!!

тожи правда!