Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Кінотеатр ГАЛИЧИНА

Автор Повідомлення
Кінотеатр ГАЛИЧИНА
Шановні Золочів'яни, як вам подобається робота нашого кінотеатру і фільми які у ньому показують?
Враховуючи ту обставину, що кіна взагалі не повинно було бути (воно не рентабельне), можна тільки радіти. Так що Бартків молодець
Молодець...
Звичайно молодець, але потрібно йому частіше нові фільми привозити, тоді йому взагалі ціни не буде...
А як вам столики і пиво біля кінотеатру? За тими палатками самої Галичини вже не видно.
mops пише:
А як вам столики і пиво біля кінотеатру? За тими палатками самої Галичини вже не видно.

Вже столики перетягли у фоє кінотеатра. Скоро і ті палатки туди мабуть перетягнуть. Так шо зимою не в кіно народ буде ходити , а на "пєво із салом" . Ги-ги маємо в місті культурний заклад...
про кєнік наш можна говорити і говорити.
ну та ясно шо то дуже добре шо взагалі він в Золочеві відкрився, але подивитись з іншої сторони - який з нього толк, якшо там показують такі фільмі, на які ніхто не ходить????
тому однозначної оцінки, щодо нашого кінотеатру не можу дати, but I am always able йти туда коли там прікольний фільм. отак.
Був лишень один раз, коли Льодяниковий Період 2 прем'єрував. Бракувало декількох типів попкорну А так - може бути. А стосовно репертуару - він усю охоту до високого мистецтва відбиває.
А що там за вишку вліпили на Галичині? Хто знає?
Припущення 1. Це - здоровенна підставка для прапора.
Припущення 2. Це - здоровенний блискавколап, шоб техніка в салоні не горіла.
Припущення 3. Це - піставка для майбутньої антени мобільного зв'язку.
Припущення 4. Це - підставка антени для під'єднання до світової мережі кінотеатрів.
Треба було Бартківа мером ставити , був би більший толк! А взагаліто він роботяга і молодець хоть і про нього багато говорять. Зле то що немає реклами відповідної і напевно би було потрібно відновити фонтан з лавочками, о то би було клас!!!!!!
Ну от! Припущення 3 виявилось справедливим.
AVB пише:
Припущення 3. Це - піставка для майбутньої антени мобільного зв'язку.

Правильно.
А шкода шо не Припущення 4 .
А який хоч оператор?
Київстар
Можливо тепер за отримувану орендну платню буде крутити репертуар не гірший за Львівський "Кінопалац" чи "Коперніка".
базарите-базарите..... а даже назви кєніку не знаєте правильну... кінотеатр "Аличина"... не я придумав... дякуєм Чічі....
Та нє. Кінотеатр нормальний. Є звичайно різні недоліки. Називається "Галичина", а в холі якийсь шансон звучить. Трошка сервіс підтягнути, ті палатки - це ж не серйозно. І репертуар, де, наприклад "Теркель і халепа"? Чому я маю везти свою сім'ю до Львова, шоб швидше подивитись цей мультик? Та, гадаю, це усе дрібниці, це скоро відпаде, як лушпиння. І розклад сеансів, анонси і навіть замовлення квитків можна буде відвідати просто в ярличку *Кінотеатр "Галичина"* на Золочів-Плюс!
Взагалі-то хочеться подякувати п. Ігорю Бартківу за його роботу, старання, та значний внесок в розвиток нашого славного міста ЗОЛОЧЕВА. Лише він зумів використати руїну серед центра міста не тільки в якості магазинів, барів, банків (на відміну від інших), але й використав її за прямим призначенням! Так-що п. Бартків, ВИ МОЛОДЕЦЬ!
Є і наприклад такі моменти що влада не йде йому на зустріч. зробити би якісь акції з попкорном наприклад! Я не можу зрозуміти того, тобто нашої влади, мужик старався працював, а вони йому не дають працювати, щодо того ще потрібно йому дещо доопрацювати, наприклад перекласти плитку біля кінотеатру, а так все в нормі, як би не він стояла би ще одна розвалюха , а під її ремонти би списувались НАШІ ГОРШІ!!!!!!!!!!!!!! ТАКЩО ЙОМУ ЩЕ ПОТРІБНО ФЛЯШКУ ПОСТАВИТИ.
vaymut пише:
Взагалі-то хочеться подякувати п. Ігорю Бартківу за його роботу, старання, та значний внесок в розвиток нашого славного міста ЗОЛОЧЕВА. Лише він зумів використати руїну серед центра міста не тільки в якості магазинів, барів, банків (на відміну від інших), але й використав її за прямим призначенням! Так-що п. Бартків, ВИ МОЛОДЕЦЬ!

Я так зрозумів, що пан Бартків вже і до альтернативного чи па регіонального сайту "Золочів плюс" свою руку приклав, що так в унісон панове заспівали йому заздравицю
kvartyrant пише:
vaymut пише:

Я так зрозумів, що пан Бартків вже і до альтернативного чи па регіонального сайту "Золочів плюс" свою руку приклав, що так в унісон панове заспівали йому заздравицю
Я суджу що він зробив для культурного розвитку міста, а чи є там якась його участь в справі з сайтом судити Вам. Якщо в Вас є якісь такі припущення прошу довести ио конкретними фактами?
kvartyrant пише:
vaymut пише:

Через те, що я висловлюю тут свою ОСОБИСТУ думку про цю людину, Ви не вправі говорити про те, що він до чогось або ж до когось прикладав руки! Але якщо у Вас є якісь конкретні факти, які б це підтвердили, то я Вас попрошу їх оприлюднити а не голослівно когось в чомусь звинувачувати!
Олег
"Я суджу що він зробив для культурного розвитку міста, а чи є там якась його участь в справі з сайтом судити Вам. Якщо в Вас є якісь такі припущення прошу довести ио конкретними фактами?"
vaymut
"Через те, що я висловлюю тут свою ОСОБИСТУ думку про цю людину, Ви не вправі говорити про те, що він до чогось або ж до когось прикладав руки! Але якщо у Вас є якісь конкретні факти, які б це підтвердили, то я Вас попрошу їх оприлюднити а не голослівно когось в чомусь звинувачувати!"

Шановні , Ваші повідомлення найбільший аргумент моєї правоти. Бо як кажуть в народу "На злодію шапка горить"!
Мене цікавить одне - чому Ви так не відстоювали і не щебетали про "чесноти " пана Бартківа в темі "Найвідоміша людина Золочева"? , коли я 30 листопада в цій темі запропонував присвоїти йому титул "Хамелеон року" ? Де тоді були Ваші аргументи ? Єдина людина, яка виступила на захист цього "культуролога" була Esperantka , яка слізно доводила, що він "білий і пухнастий" .
Наскільки я розумію Ви , один і другий меєте безпосереднє відношення до адміністрації (засновників) ресурсу. Так от я хочу запитати в Вас - що змінилося за ці дні? Хлопці на Вас наїхали чи Вас купили? Моя Вам порада - якщо наступного разу захочете когось піарити - не робіть це так примітивно, як це Ви зробили для блага пана Бартківа?
От до чого довела нас Україна... Тепер люди у кожному вислові шукають западлянку...
Що ж то виходить? Тепер, якщо я схочу написати який поганий, припустимо, наш мер, то всі будуть думати хто ж це з конкурентів заплатив за то шоб його покритикували....
Смішно!!!
Khrystik пише:
От до чого довела нас Україна... Тепер люди у кожному вислові шукають западлянку...

Що ж то виходить? Тепер, якщо я схочу написати який поганий, припустимо, наш мер, то всі будуть думати хто ж це з конкурентів заплатив за то шоб його покритикували....

Смішно!!!

І доброго ні про кого теж ніц не скажеш(знову-ж заплатили ), так-що висновок напрошуєтя сам-"мовчання-золото"
Khrystik
Смішно!!!

lenhen

І доброго ні про кого теж ніц не скажеш(знову-ж заплатили ), так-що висновок напрошуєтя сам-"мовчання-золото"

Оскільки в мене десь щезла кнопка "Відповісти цитатою" перепрошую за такий спосіб відповіді.

Але це не головне , по-суті:

Мова не про те, хто що написав про кого - мова про принципи за якими керівники чи точніше сказати засновники та модератори ресурсу піарать певних людей на замовлення. Якщо Ви уважно прочитали моє попереднє повідомлення то цілком очевидним є факт непослідовності дії так-званої адміністрації ресурсу, яка мала можливість ще три тижні тому відстояти свою точку зору , коли я пропонував пану власнику кінотеатра присвоїти титул "хамелеон року" . Тоді вони мовчали а Ви почитайте зараз :
"Є і наприклад такі моменти що влада не йде йому на зустріч. зробити би якісь акції з попкорном наприклад! Я не можу зрозуміти того, тобто нашої влади, мужик старався працював, а вони йому не дають працювати, щодо того ще потрібно йому дещо доопрацювати"
"Взагалі-то хочеться подякувати п. Ігорю Бартківу за його роботу, старання, та значний внесок в розвиток нашого славного міста ЗОЛОЧЕВА. "
"Я суджу що він зробив для культурного розвитку міста"

Звідки вони можуть знати про всі "труднощі" пана Бартківа , про всі нюанси його "бізнесу", Ви не задумувались? Прикро, що сайт який мав стати основою для альтернативного бачення розвитку міста потрохи перетворюється на піар - кампанію "вічно ображеного" бізнесмена, який прагне влади.
Цитата:
Олег "Я суджу що він зробив для культурного розвитку міста, а чи є там якась його участь в справі з сайтом судити Вам. Якщо в Вас є якісь такі припущення прошу довести ио конкретними фактами?"
vaymut
"Через те, що я висловлюю тут свою ОСОБИСТУ думку про цю людину, Ви не вправі говорити про те, що він до чогось або ж до когось прикладав руки! Але якщо у Вас є якісь конкретні факти, які б це підтвердили, то я Вас попрошу їх оприлюднити а не голослівно когось в чомусь звинувачувати!"

Шановні , Ваші повідомлення найбільший аргумент моєї правоти. Бо як кажуть в народу "На злодію шапка горить"!
Мене цікавить одне - чому Ви так не відстоювали і не щебетали про "чесноти " пана Бартківа в темі "Найвідоміша людина Золочева"? , коли я 30 листопада в цій темі запропонував присвоїти йому титул "Хамелеон року" ? Де тоді були Ваші аргументи ? Єдина людина, яка виступила на захист цього "культуролога" була Esperantka , яка слізно доводила, що він "білий і пухнастий" .
Наскільки я розумію Ви , один і другий меєте безпосереднє відношення до адміністрації (засновників) ресурсу. Так от я хочу запитати в Вас - що змінилося за ці дні? Хлопці на Вас наїхали чи Вас купили? Моя Вам порада - якщо наступного разу захочете когось піарити - не робіть це так примітивно, як це Ви зробили для блага пана Бартківа?

Відповідально повідомляю, що ніякого безпосереднього відношення до п. Бартківа я НЕМАЮ! НІХТО НА МЕНЕ НЕ НАЇЖДЖАВ, а тим-більше НЕ КУПЛЯВ (це взагалі виключено)! Через те, шо я даю свою оцінку реальній роботі цієї людини, ще раз повторюю, ВИ НЕ ВПРАВІ так висловлюватись! Нікого піарити я не думаю, і цього не роблю! Якщо ця людина і те, що вона робить для блага міста, Вам не подобається, то будь-ласка, НЕ ОБРАЖАЙТЕ тих, хто визнає його роботу! А відносно того, де і коли мені писати, я не зобовязаний перед кимось відчитуватись і питати дозволу, якщо я там не писав, це значить, що я не вважав за потрібне висловлюватись в цій темі про ту чи іншу особу!
vaymut пише:
Відповідально повідомляю, що ніякого безпосереднього відношення до п. Бартківа я НЕМАЮ! НІХТО НА МЕНЕ НЕ НАЇЖДЖАВ, а тим-більше НЕ КУПЛЯВ (це взагалі виключено)! Через те, шо я даю свою оцінку реальній роботі цієї людини, ще раз повторюю, ВИ НЕ ВПРАВІ так висловлюватись! Нікого піарити я не думаю, і цього не роблю! Якщо ця людина і те, що вона робить для блага міста, Вам не подобається, то будь-ласка, НЕ ОБРАЖАЙТЕ тих, хто визнає його роботу! А відносно того, де і коли мені писати, я не зобовязаний перед кимось відчитуватись і питати дозволу, якщо я там не писав, це значить, що я не вважав за потрібне висловлюватись в цій темі про ту чи іншу особу!

Шановний, не смішіть людей. Якщо Ви не здатні адекватно сприймати критику і аргументовано відстоювати свою позицію то тут я Вам нічим зарадити не можу.
А на рахунок того ВПРАВІ Я ЧИ НІ - дозвольте мені вирішувати самому.
Для рівноваги повідомляю, що п. Бартків звичайно молодець, але мені ажніяк не подобається той гадюшник який є вкінотеатрі (мається на увазі гральні автомати). Мені здається, що заробляти гроші на чужому горі - не розумно. Тимбільше, що ігроманія - це страшна хвороба, від якої вилікуватись дуже складно! Люди програють на апаратах цілі статки, страждають не тільки самі відвідувачі таких закладів, але і їхні сім"ї, люди залазять в борги!
П. kvartyrant, якщо Вам не подобається і це повідомлення, то це Ваші проблеми! Я можу адекватно сприймати критику, але коли мене безпідставно, голослівно, звинувачують в підкупі, то я мовчати НЕ збираюсь. Я оцінюю не тільки позитивні сторони певної людини і її роботи, але і її недоліки!
vaymut пише:
Для рівноваги повідомляю, що п. Бартків звичайно молодець, але мені ажніяк не подобається той гадюшник який є вкінотеатрі (мається на увазі гральні автомати). Мені здається, що заробляти гроші на чужому горі - не розумно. Тимбільше, що ігроманія - це страшна хвороба, від якої вилікуватись дуже складно! Люди програють на апаратах цілі статки, страждають не тільки самі відвідувачі таких закладів, але і їхні сім"ї, люди залазять в борги!
П. kvartyrant, якщо Вам не подобається і це повідомлення, то це Ваші проблеми! Я можу адекватно сприймати критику, але коли мене безпідставно, голослівно, звинувачують в підкупі, то я мовчати НЕ збираюсь. Я оцінюю не тільки позитивні сторони певної людини і її роботи, але і її недоліки!

Шановний vaymut!
При всій повазі до Вас хочу зазначити, що рівновага не є критерієм об'єктивної реальності. Реальність вона набагато жахливіша від рівноваги.
І якщо вже вести мову про "культурний розвиток міста" чи "досягнення в культурному розвитку району" то тут об'єктивною реальністю є досягнення "Червоної калини"( до речі зусилля міської влади щодо вшанування пам'яті Марії Фельвенші є справжнім виявом вшанування таланту) чи музичної школи (М. Кривень), це чудові роботи вихованців Анастасії Грішиної чи навіть прекрасні номери в виконанні Миколи Решітника або ж тенісна школа Романа Мерещака. А ставити в один ряд з цими справді шанованими в районі особистостями типового представника тіньового бізнесу Бартківа не зовсім доречно(хіба, що для рівноваги). Хоча і тут , мається на увазі меценатство , як на мене слід виділити справжніх патріотів міста, які допомагають його культурному розвитку безкорисно і з точки зору об'єктивної реальності набагато більше ( Галина Новосад, Олег Колодій, Юрій Кулик) чим піарщик Бартків.
Бажання в черговий раз висміювати "заслуги" пана Бартківа не маю - і так забагато честі його персоні присв'ячено на цьому форумі. Як на мене він цього не заслуговує.
kvartyrant а Ви за то, щоб кінотеатир стояв в такому стані, який був до Бартківа?
Олег пише:
kvartyrant а Ви за то, щоб кінотеатир стояв в такому стані, який був до Бартківа?

Зустрічне питання - А Ви за те, щоб спорткомплекс стояв в такому стані? Чомусь спорткомплекс продали з аукціону за нормальну ціну а кінотеатр віддали практично задарма - вловлюєте різницю?.
vaymut найкращий спосіб розорити гральні автомати - не грати на них, тих людей ніхто не примушує грати . З тою самою радістю можна закрити всі алко і тютюнові магазини бо вони шкодять здоровю і т д. Хто схоче напитися -той напється, так само хто схоче пограти на автоматах той пограє в іншому місці якщо там небуде.
Шкода що кінотеатру нема як такого. Тобто він був ... а зараз зима, нема куда піти , я б наприклад, з задоволенням пішов би на якийсь фільм , а їх вже давненько не крутять.
Тільки написав , як вже сьогодні прочитав нову афішку.
Фільм"Ерагон", 7.01 15-00 вхід 5 грн , 8.01- 19.00( 10 грн) хотя не гарантую шо то точно так -дивіться анонси. Думаю вартує піти хоча б відчути ту атмосферу перегляду в кінотеатрі!
kvartyrant в мене таких даних немає про кінотеатер, якщо маєте конкретні цифри прошу вкажіть будьласка ? Будуде цікаво почитати.
Олег пише:
kvartyrant в мене таких даних немає про кінотеатер, якщо маєте конкретні цифри прошу вкажіть будьласка ? Будуде цікаво почитати.

Думаю форум читає не тільки влада а Цьвок з Обцасом. Рекомендую Вам почитати останнє "Народне слово" - там вони дають відповідь на це Ваше питання і на багато інших питань щодо приміщення кінотеатру та його власника Бартківа.
Квартирант, Ви стверджуєте, що спорткомплекс продали за нормальну ціну, але його ніколи вже не буде, а кінотеатр в золочеві є. Вловлюєте різницю
ОлегUA пише:
Квартирант, Ви стверджуєте, що спорткомплекс продали за нормальну ціну, але його ніколи вже не буде, а кінотеатр в золочеві є. Вловлюєте рі

Поки, що є ! Вловлюєте різницю?
Хочу сказати, що останнім часом приємно вражена нашим кінотетром. Думаю, якщо Б продовжуватиме в цьому ж дусі, ті Галичина збиратиме все більше і більше людей.
100%
кінотеатр піднявся .
І шоб там хто не критикував, але при бажанні є де непогано провести 2 год на вікенд , а ще краще в компанії 2-ї половини. Романтика!!! правда поки шо далеко не всі користаються такою можливістю.
Я ще ніразу не був там
Ражду сходити навіть на цей вікенд - романтична драма(забув назву), по моєму наш кінотеатр майже нічим не поступається львівському кінопалацу
Morientes пише:
по моєму наш кінотеатр майже нічим не поступається львівському кінопалацу

Зовсім не поступається, ше якби там були диванчики, було б взагалі суперово. Хто був в Кінопалаці "Коперник" у Львові на балконі, там крім звичайних крісел (таких, як і у нас), є 6 диванчиків, красота, хоч і коштує 48 грн.
Було б з ким ПІТИ! не з вам ж

додано через 3 хвилини 7 секунд:

гляньте на фото! хто такого малого і зеленого схоче?
Magister пише:
гляньте на фото! хто такого малого і зеленого схоче?

Не знаю, як малого і зеленого, а фашиста, точно ніхто не захоче, так-шо, шановний, задумайтесь будь-ласка над цією символікою, її значенням, та чи варто її використовувати у якості аватара!
дивився вчора в кінотеатрі "рокі бальбоа" , так сьогодні поведу предків на цей фільм , адже це продовження "рокі 1" , "рокі 2" -фільм їхньої молодості.
ОлегUA пише:
дивився вчора в кінотеатрі "рокі бальбоа" ,

да, я тоже дивилась, модний фільмєц, правда спочатку думала шо тупуватий трохи.. ближче до кінця сподобався... але не рокі.. а діксі... люблю негрів, а ще з такою фігуркою
ОлегUA пише:
Квартирант, Ви стверджуєте, що спорткомплекс продали за нормальну ціну, але його ніколи вже не буде, а кінотеатр в золочеві є. Вловлюєте різницю

Пояснюю. Однією з умов договору купівлі продажу приміщення кінотеатру, була власне така, що в цьому приміщенні обов"язково повинен бути кінотеатр. І невідомо чи був би він взагалі, як би при розподілі влади в 2004-2005 роках це питання не було б підняте. Як ми пам"ятаємо спочатку в приміщенні були більш комерційні проекти, а кінотеатр відкрився останнім.
Ходив разів із 5 на нові (відносно) фільми. Хороший кеник. М'які кріселка...
Ну, будуть файні кіна - то ходитиму звичайно. Цікавіше, аніж юзати палений диск, на якому кіно зняте мобілкою... А поки що...
Хіба N93-N95...