Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Екологія міста

Автор Повідомлення
Екологія міста
В місті зелене насадження вирубується і нічого не насаджується, порубали сосни біля радіозаводу а насаджувати ніхто не збирається??
Олег пише:
порубали сосни біля радіозаводу

Не біля, а на території. Кому вони там потрібні ті "сосни"(чи не сосни ). Ольку, то ти рвеш зуби на радіозаводі?
взагалі то сосна це не дерево для міста, всі лікарі про це знають
Доре а біля заводу були клени, вони ж не вредні для здоров"я massimo?
Зате берези на дахах ростуть!
Хтось мені може пояснити, будь-ласка, чим шкідлива сосна в місті???
Все, що я знайшов про "шкідливість" сосни, це:

"Сосна звичайна є символом вічності, стійкості та незнищенності. Вона вічна, як і вічна Земля. Це дерево життя українського народу, оберіг від зрадливості і підступності."

"Ніяке ДСП чи пластик не замінить справжнього дерев’яного ”масиву”. Не шкідлива, як дехто вважає, а навіть корисна — сосна."

"СОСНОВІ БРУНЬКИ БОРЮТЬСЯ ІЗ ЗАСТУДАМИ ТА РАДІОНУКЛІДАМИ"
На фоні зелених дерев і маленьких будиночків красується завод, який офіційно не працює, тим не менше гуде і світиться.
Люди, які живуть навколо навколо Золочівського радіозаводу, на якому розміщений той «непрацюючий» завод, переживають і бояться. В їхній пам’яті залишився гальванічний цех, який був на радіозаводі ще за радянських часів. Тоді все здавалось нормально, а через років10-20 люди почали вмирати від ракових захворювань. От і цього разу влада мовчить, а завод працює без необхідної документації. Чому ж не виготовити оту документацію, якщо все так прозоро і нешкідливо?
«Визначення «епідемія» та «онкозахворювання» не в’яжуться між собою, а пов’язувати їх є не грамотно. – каже лікар-хірург Черних Віра Адамівна – Тим не менше ініціативна група лікарів дійсно вивчає можливий шкідливий вплив на оточуюче середовище та здоров’я людей при виробництві синтепону.»
Ввечері, гуляючи тихими вулицями міста, можна побачити, що в цеху, де ніби-то зберігається причандалля для майбутнього виробництва синтепону, світиться, а гудіння чути майже цілодобово. Я розмовляв з колишнім оператором цеху «непрацюючого» підприємства Штобновим Вадимом Борисовичем. Він каже, що виглядало все приблизно так – тоді в серпні-вересні 2006-го вони працювали в дві зміни через добу (працюєш вдень, потім ніч і наступний день відпочиваєш, а тоді вночі знову працюєш). Каже, що таку стару апаратуру, на якій вони працювали, треба було, напевне, довго шукати. Сировину привозили в тюках, виглядала як вата, далі вона вичісувалась і залишалась для подальшої обробки наступній зміні. Під час зміни, вийшовши з цеху, щоб покурити, в горлі все «першіло і горіло», а під стелею висів голубуватий смок, який з часом витягувало з цеху на футбольне поле, де діти бігають на фізкультурі. До речі, коли пробував влаштуватись офіційно – «трудову» там приносив, залишав на столі директора, а через декілька днів знаходив її («трудову») в тій же позиції, в якій залишив. Директор просив зачекати, бо зараз трохи зайнятий, а завтра треба кудись-там їхати, а через тиждень ще там якісь справи – так і не влаштувався.
Як може таке підприємство бути незаміченим? А якщо місцева влада про це знає, то чому ж не робить ніяких дій? Пане Зубар, пане Фенчак, а ваші діти грають в м’яча на стадіоні, що біля радіозаводу?
SantaBABAI пише:
Пане Зубар, пане Фенчак, а ваші діти грають в м’яча на стадіоні, що біля радіозаводу?

можи фатить вже воювати з вітряками? Дон Кіхоти, мля
ги.. пан Зубар іпан Фенчак навть не знають, шо є така штука, як інтернет) або не вміють ним користуватись) в них інші проблеми, як продати спорткомплекс за мільйон (хоча реально він коштує 3), шоб там був супермаркет)
andy suncraft пише:
як продати спорткомплекс за мільйон (хоча реально він коштує 3), шоб там був супермаркет)

Та най би вже хоч хтось купив, ато згниє
мля, ну повинен же хоч хтось повоювати з вітряками. Без ДонКіхотів буде скучно

додано через 9 днів 1 годину 51 хвилину 12 секунд:

Червоні, білі, голубі кульочки, засмальцьовані і смердючі, розлітаються за вітром навколо полігону, добираючись до городів і кладовища. Гума, поламані велосипеди, старий акумулятор, бите скло, шприци і безліч мікробів – це далеко не все, що ви, при бажанні, можете побачити на сміттєзвалищі біля Золочева. Ніяких огорож чи приймального пункту, дезинфікації машин, які привозять сюди тверді побутові відходи… Величезний полігон закиданий сміттям, з яким не проводиться ні перероблення, ні, хоча б, захоронення.
Дивно, але величезне сміттєзвалище – не голка в копиці сіна. Тим не менше місцева влада, правоохоронні органи, санітарно-епідеміологічні служби нічого не помічають чи не хочуть помічати. А може це законно?
Хто здійснює прийом ТПВ? Чи знає місцева влада про правила з організації збирання, перевезення, перероблення та утилізації твердих побутових відходів? Комусь же повинно бути не все рівно…
[/img]
оце екологія
astrolik пише:
оце екологія

В Золочеві також так вміють кидати, от тільки біда що міма…
або там де смітників не має
Про розділ сміття нема чого і думати...
Як ми знаємо біля села Ялиховичі є росташоване міське сміттєзвалище, жителі цього села постійно потерпають від проблем, які обумовленні розташуванням цього об"єкту: