Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Національна ідея

Яке місце у вашому житті займає національна ідея?
Особливе. Передовсім я патріот своєї держави і культури. 50%   7
Я люблю культуру, традиції і надбання держави, в якій живу. 28%   4
Я більше керуюся іншими життєвими соціяльно-економічними критеріями 21%   3
Всього голосів: 14
Автор Повідомлення
Олег пише:
Васілію не докажеш

Ти -нє, я би тобі порадив взагалі нікому нічо не доказувати. А для початку хоча би троха більше читати. Ше мені БОТ буде про нац. ідею шось повідати
Васілій. перед тим як чипляти ярлики на людину подивися на себе хто ти є?
Васілій пише:
А для початку хоча би троха більше читати

А ти мене проствіти як тии такий вумний?? Що би хто неписав ти зразу ту людину обс..., може ти БОТ, якій більше нічого не може крім критикувати і обливати брудом!!!!!????
Олег пише:
Що би хто неписав ти зразу

Нє, Ольку, не всіх. Ну і не зразу. От візьми свої повідомлення з любої теми-їх можна тасувати як хочеш. Написано як під копірку Бубубубубу-бу-бу
AVB пише:
Чому тебе задів за живе саме пункт третій в голосуванні

Задів за живе?
Ти АВБ або дурний або БОТ.
Попередження
Попередження видане admin (15.02.2008 21:05, дійсне до: завершено)
Причина: за хамство. пряма образа.
От, національна ідея що то таке? Візьмем росіянина який тут живе на Україні десятки років. Він, за ті роки неспромігся вивчити мови української, тому що він нас вважає бандерівцями і хохлами, тому що він вважає це непорібним, тобто людина яка живе в іншій країні повинна вивчати ту культуру де вона живе, то є ознака неповаги до тих людей, які живуть в тій країні, принаймі для того щоб не вступати в конфліктні ситуації з тими людьми, а наш українець, який живе тут з ним перходить на російську мову навіть незадумуючись про то що він принижує всою гідність як громадянина цієї держави. Чому то так є? Все життя нашу інтелегенцію нищили, садили по тюрмах, гулагах, от скільки зараз наших співаків співає в Росії? Тобто йде такзвана культурна війна, не треба народ вбивати і катувати треба просто насаджувати йому другу культуру і притому заробляти гроші, щоб дітей інтересувало все окрім своєї культури і з часом рідна нам культура стає нам не зрозумілою і чужою. Тобто наша мова і культура стає просто напросто немодною чи не пристижною. І потім такій людині яка виросла під впливом чужої культури ніколи незрозуміти хто він є насправді. Прийдуть полякі і скажуть що ти поляк він скаже так, прийдуть росіяни і спитають його хто він? І він відповість що він росіянин, саме головне щоб за це платили гроші.
Олег пише:
от скільки зараз наших співаків співає в Росії?

Я валяюсь. Їх Олько москалі в гулаг забрали і катують
Олег пише:
а наш українець, який живе тут з ним перходить на російську мову навіть незадумуючись про то що він принижує всою гідність як громадянина цієї держави.

А мені здається шо принижує себе той якраз, хто знає, але на зло говорить так я к ти повідаєш. Я завжди стараюсь переходити на мову співрозмовника-бо я МУДРІШИЙ
Васілій пише:
А мені здається шо принижує себе той якраз, хто знає, але на зло говорить так я к ти повідаєш. Я завжди стараюсь переходити на мову співрозмовника-бо я МУДРІШИЙ

Коли твій співрозмовник прожив в твоїй країні десятки років!!!! Коли він приїхав в Україну, як турист наприклад, то правильно буде по твоєму.
Олег пише:
Коли твій співрозмовник прожив в твоїй країні десятки років!!!! Shocked

ше раз кажу-мудріший все поступиться дураку
За що така зневага до національної свідомості? Бо так поступали століттями наші поневолювачі? Інтеліґенцію давно винищено, морально-грамотних людей приктично не залишилось. Але свідомі будуть ЗАВЖДИ! Так. Вони погано висловлюються, недоскладу пишуть, видаються монотонними. Але вони хочаби шось роблять.

От скажи-но мені, Васілій, будь ласкавий. Цей форум для дураків? З твоїх слів виходить, що мудра людина буде тримати свою правду в собі і поступатиметься інтересами придуркам?

Олег, національну ідею треба "творити" усім разом. Бо інакше це буде не національна, а якесь збочення. Як не дивно звучить, але ідея має бути базована на всіх (або майже на всіх) позитив-тенденціях нашого строкатого суспільства.

Зовсім інша справа, що вважати за загальносприйнятні усталини.
AVB пише:
От скажи-но мені, Васілій, будь ласкавий.

Андрейко, коли ти сперечаєшся з ідіотом, то він робить теж саме
Васілій пише:
ше раз кажу-мудріший все поступиться дураку

і тим самим забуваєш свою мову, ти би ліпше йому буквар подарував Український, толку було більше, дураків треба вчити і лічити. А не бавитися з ними в одну "гру". Потім незамітиш як ним сам станеш, то все може бути!!!!
Олег пише:
ти би ліпше йому буквар подарував Український, толку було більше

Краще глобус України, нє?
Васілій пише:
Краще глобус України, нє?

Може знайомі букви разом пошукаєте і разом повчите, на рахунок ГЛОБУСА УКРАЇНИ, ще не чув такого, то він в тебе той глобус є? Ти молодець коли такі глобуси вмієш робити, великим чоловіком будеш.
Да, важкий випадок.
От на даний час вижило дві ідеї КОМУНІСТИЧНА і НАЦІОНАЛІСТИЧНА, під якими то би не було партіями, але вони в Україні залишуться, як дві реальні ідеї.
Олег пише:
От на даний час вижило дві ідеї КОМУНІСТИЧНА і НАЦІОНАЛІСТИЧНА,

Олезю, навіть не хочу сперечатисі, залишайся в полоні якихось своїх ілюзій! Невже можна бути в такому віці настільки неотесаним? Ольку, ну в тебе ж вроді інтернет є,? Нє?
Залишиться ідея КОМУНІСТИЧКА (кто был нечем, тот станет всем) , тобто до мети по головах незважаючи на нічого, і НАЦІОНАЛІСТИЧНА (моя земляі і життя моїх дітей найдорожче що є в світі).
Бля, я в ауті! Олько ти хоць би в гуглю ті слова пробив. Най би тобі хоч він сказав жи ти ЙОЛОП!
ображати і матюкатися. тобі не позволяв ніхто, а коли ти вважаєш чо я йолуп то ди і ліпи глобуси.
Звернення до модератора:такі пости які йдуть з матюками мають видалятися згідно з правилами форуму!
Категорично підтримую останній вислів пана Олега. А за єбланство в постах деяких громадських діячів - БАН!
Олег пише:
Звернення до модератора

Олю, шоб повідомити модератору є спеціяльна кнопочка-тотак, може ти не знаєш. А я вже просто не маю сили читати твої бздури. Ігнорувати? як би ти був кимось з тих багаточисельних одноденних користувачів, то я би так і зробив. Але ти ж я так думаю претендуєш на звання громадського діяча районного масштабу, тому тобі не попущу
А ти вийди зімною на живу розмову, коли немаєш сили читати то не читай,
Васілій пише:
думаю претендуєш на звання громадського діяча районного масштабу, тому тобі не попущу

не знав що ти думаєш, але матюкатися ти вмієш орудувати і ображати других людей . А може ти просто завість маєш Вася?? мені абсолютно всерівно чи ти мені будеш попускати чи ні.
Я українець !
Трохи не в тему, але всім справжнім українцям треба бачити

http://ru.youtube.com/watch?v=9JAiUcqy3lM
Віршик
Прийшов новенький депутат,
З трибуни виступив до свят,
Та хитро він собі придумав,
Шматочок пирога задумав.
Сім раз відміряв, замотався
А як відрізати збирався,
То не здолав такої справи,
Замало в нього було слави.
Отак поїсти і попити,
Лише хорошо походити,
Та й депутату молодому,
Нехай іде собі додому.
Прийшло, свята зайшли до хати,
І мусив він голодувати,
Не мав за що собі пожити -
Маленьку хату напалити.
Морозна хижа заметіль
Йому немов на рану сіль,
Бо зюзя дома, що сказати,
як дров не може наламати.
Зараз дивлюся на то все і не розумію за що сиділи по таборах в Сибірі наші батьки, а знаєм ми, що з Західної України найбільше хлопців загинуло в Авганістані?! Чому так нищять нас надалі? Прийшов такий час що ми мусимо усвідогмити ми є люди однієї країни, і немає ні Сходу, Заходу, Півночі і Півдня УКРАНИ Є ОДНА УКРАЇНИ політичному бачинні.
В Португалії сьогодні траур. Але вчора було справжнє свято, якого УСЯ КРАЇНА з нетерпінням очікувала, як один єдиний організм, єдина неділима команда, зі спільною для всіх ідеєю. І не треба подумати, шо то всьо через футбол. Ні! Футбол лише привід. Щоб показати себе, як єдину націю з надпотужною національною ідеєю, яка їх всіх об'єднує. Всі, як один вивішували національні прапори з вікон і балконів. Чи не на кожній автівці майорів червоно-зелений клаптик цієї маленької бідної, але гордої і самосвідомої країни, де будь-кого би не запитав, усі, як один, гордо відповідали "Ми вболіваємо за нашу країну!" Зауважте, не за футбол, як такий. Навіть стара 70-літня бабця, яка і толком не знає хто грає, гордовито оперезалася вболівальницьким шарфом. А чому? За ради чого вони так переживають? Хіба їм є що втрачати? В них крім оливок, портвейну і червоної каменистої землі з матеріяльних достатків більше нічого нема. Хіба переживали вони штучний голодомор? Чи може так массово були страчені по гулагах? Як їм вдалося протягом багатьох столітть утримувати свою незалежність і не бути загарбаними і постійно роздируваними жадібними і заздрисними сусідами? В мене лише одне пояснення. Можна стратити мільйони, можна роздирати і ганьбити землю, та стерти націю можливо тільки, якщо вона буде ідейно зігнила.
Є в португалів серед іншого одна відмінна риса: вони не люблять перейматися політикою і вболівати за ту чи іншу партію і покладати високі сподівання про світле майбутнє на її висуванців. Багато з них навіть не знають яка зараз правляча "каоліція" і хто президент. І хоча тут прийнято широко обговорювати можливості запозичення в багатших европейських сусідів методи ведення економіки, попри це, яке би не було в тій же Іспанії краще життя, ЖОДЕН громадянин від маленька до велика ні на мить не засумнівається в своїх геополітичних уподобаннях, а одразу гордо відповість "Я - португалець!"

Та на всяку болячку, як то кажуть, знайдуться свої ліки. Наприклад, якшо яблуко трошки надгнило, то уражену частину можна вирізати... (жартую )
Недавно я зустрівся з людиною яка була в політичним в"язнем, той чоловік розказував мені що він пережив в той час, його вивезли за те що в нього була в хаті Біблія, і він не розуміє що сталося з нашими людьми? Маєм свою державу, люди які при владі Українці? Хто стоїть за тим що такий бардак в країні? Розказує він, що він коли був в тюрмі то молисвя тільки за одне дожити до вільної незалежної держави, він дожив до того часу, і не може повірити в то що робиться зараз!!! При Польщі, наш чоловік немав ніяких прав, а зараз теж саме. На мою думку наша байдужіть довела нас до такого! Пропоную Вам молитися, за те щоб наші люди опам"яталися, не в матеріальному багатсві щастя, духовне багатство то найбільше що людина може придбати за своє життя, дай Бог щоб ми то зрозуміли то і чим пошвидше.
AVB пише:
Є в португалів серед іншого одна відмінна риса: вони не люблять перейматися політикою і вболівати за ту чи іншу партію і покладати високі сподівання про світле майбутнє на її висуванців. Багато з них навіть не знають яка зараз правляча "каоліція" і хто президент.

та ніяка то не спеціяльна риса! Просто в основній масі народ малоосвіччений, навіть порівнюючи з Україною. або ти серед таких "крутишся"
Чим більше людина знає-тим більше її цікавить
"Шкода, що заподіяна одному - це турбота всіх", одним з принципів на якому має бути побудована національна ідея.
Васілій стовідсотково правий про поголівну безграмотність і малоосвіченість населення Португалії. Більшість тих, з ким я "кручуся" , не закінчили і 4 класи школи! А університетів тут стільки, шо легко полічиш на пальцях рук. Інженери тут рідкість, тому і робота їхня оплачується відповідно Та мова йшла не про те.
Я хтів сказати, шо зовсім не обов'язково бути розумним чи освіченим, шоб любити свою землю і поважати її надбання. Це відчуття повинно бути закладене в серці кожної людини ще з молоком матері. А в нас понавчовувалися мудрегелити твердинями, а в результаті - повна спина!
AVB пише:
Васілій стовідсотково правий про поголівну безграмотність і малоосвіченість населення Португалії. Більшість тих, з ким я "кручуся" Smile , не закінчили і 4 класи школи! А університетів тут стільки, шо легко полічиш на пальцях рук. Інженери тут рідкість, тому і робота їхня оплачується відповідно Wink

навіть якщо ти так простібався, то все одно то недалеко від правди.
AVB пише:
Та мова йшла не про те.

а от тут ти правий-я писав про інше! я не піддавав сумніву патріотизм португальців. Не роби вигляду, що не зрозумів про шо я писав. Ти ж я надіюсь політикою цікавишся? Нє?

додано через 2 хвилини 5 секунд:

AVB пише:
Інженери тут рідкість, тому і робота їхня оплачується відповідно Wink

Ти працюєш інженером? Скіко заробляєш?
Ідеалісти, ... мать! Хабарники і злодії!
Я - горда україномовна націоналістка іншої національності! Тої, що не сказала - нема грошей значить нема національності, тої, якій нема різниці де я народилася і взагалі чи є в мене пасспорт.

Інженери, португалія - все в галочках, все брехня і нелегальність! Але скільки гордості! Всра... можна!

додано через 7 хвилин 34 секунди:

AVB пише:
асілій стовідсотково правий про поголівну безграмотність і малоосвіченість населення Португалії. Більшість тих, з ким я "кручуся"
\

Скажи мне, хто твой друг...?
Вони такі безграмотні побудували країну, в яку ти, неблагодарне д... мо, поїхав бакси заробляти? І, будучи достойним представником своєї країни, обісрав їх при нагоді?
ViVi пише:
Я - горда україномовна націоналістка іншої національності!

шем такого чуда ту не видів. ану-ану ... пачітаєм...

додано через 3 хвилини 1 секунду:

ViVi пише:
І, будучи достойним представником своєї країни, обісрав їх при нагоді?

ВіВі, а ти де бакси заробляєш?
так бодрєнько почала і так жидінька скінчила
Васілій пише:

ВіВі, а ти де бакси заробляєш?
????
ViVi пише:
????

ну та шо-чим на хліб з маслом заробляєш?
ViVi пише:
поїхав бакси заробляти?

де -тепер вже панятно.
ViVi пише:
обісрав їх при нагоді?

тобі все подобається в америці? ти готова заткнутись і мовчати, лише за те шо вони дозволили тобі на них працювати? цікава позиція-я б сказав яскравий приклад "ковбасника"
ViVi пише:
... будучи достойним представником своєї країни ...

Використовуючи жаргон неназваної нації, - ВАУВ!!! Яка честь! Несподівався!
ViVi! Ти - мій найкращий друг! (точніше подруга ) І паспорт пишеться з одною буківкою "С", україномовна ти наша.

Я, нажаль, не працюю інженером. А ше гірше, шо я цього не роблю в Україні. Це як в рекламі біленької "бажання є, нагоди нема".

Якби всі без виключення наші парламентські блоки спрямовували свої зусилля на розбудову і зміцнення нашої держави, то я дійсно би практично політикою не цікавився.

П. С. А шо означає "простібатися"?
AVB пише:
Я, нажаль, не працюю інженером

а ким? їхати чорті куда, жити з чужими людьми, і працювати чорноробом? Ніпанімаююю невже так можна сколотити капітал? А як же житя? воно ж проходе....
AVB пише:
П. С. А шо означає "простібатися"?

в тебе тирнет є? якшо є-спитай гугля
Васілій пише:
воно ж проходе...
в тім то й справа. Я не хочу, як скажений, ганяти за копійкою, або пробухувати.
А життя за кордоном не є в моїх остаточних планах. Шоб нормально осісти тут інженером, необхідний час із задянутим поясом. А його в мене немає, я хочу поскорше повернутися додому.

Про стьоб... Я не глузував і не приколювався. Це реальна картина освіченості місцевого населення.
Анегдот з серії "бідні-дурні"...

Старого козарлюгу дістали вороги: то посіви витопчуть, то баштан обнесуть, то коней покрадуть, то пасіку розклочать. От він і попрохав іноземця, що випадково заблукав до села, віддухопелити його самого. Іноземець здивувався, але прохання виконав старанно.

А козарлюга, вмившись кривавою юшкою, обтерся, скочив на коня та й порубав усіх ворогів. А коли іноземець запитав, навіщо ж треба було спочатку лупцювати старого, той відповів: "Ми українці-гречкосії, - люди мирні, нас надміру не діставай, і ми нікого не зачепимо..."
Васілій пише:
чим на хліб з маслом заробляєш?

Садоводством. Саджаю. Чи садю? АВБ допоможи, тільки ти можеш, бо сидиш тута з
AVB пише:
задянутим поясом
ViVi пише:
Саджаю. Чи садю?

Саджаю, ти шо не знаєш правопису???!!!
ViVi пише:
АВБ допоможи, тільки ти можеш, бо сидиш тута з
AVB пише:
задянутим поясом