Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Стосунки з батьками

Автор Повідомлення
Стосунки з батьками
Ми ростем, а батьки стають старшими, ми для них ще діти, але діти які мають своїх дітей. Наші стосунки змінюються. Як ви собі уявляєте стосунки з вашими дітьми?
Так батьки, чи діти?
мда.. тема одна, а питання інше
наприклад я постараюся не повторювати тих помилок які зробили зі мною мої батьки....(звісно якщо буду мати дітей..)
stella пише:
наприклад я постараюся не повторювати тих помилок які зробили зі мною мої батьки....(звісно якщо буду мати дітей..)

Думаю, що всі батьки дають собі такі установки -- і можливо їх навіть дотримуються, натомість кожен робить свої помилки...
я зрозуміла як себе почувають батьки коли побула кілька місяців з моїми племінниками...
Коли ми жаліємо свою дітину (наприклад нехай поспить довше, я приберу за ним) ми тим самим робимо дуже погану річ, дитина стає розбещеною і лінивою, счасом починає неслухатися батьків. То є найперше зло у вихованні дитини!!!! Тому що коли життя буде вчити, то вже буде зовсім інакше!!! Там ніхто жаліти не буде.
Не можу сказати шо не буду робити так як мої батьки....
Не можу поручитись за те, що якшо любе дитятко припреться пізно чи п"яне чи накурене я кричати не буду.... не можу поручитись за те, що не буду їх діставати з навчанням.... чи з повчаннями всякими... Мене то саму часом може дістати, але я не можу сказати, як більшість це робить, шо я буду виховувати своїх дітей зовсім по інакшому і ніколи не буду така як мої батьки.
Проте є одна річ яку я точно не забуду. То, як мені здається, і є основною проблемою і досадою.... Я ніколи не забуду шо мої діти то не я. Вони інакші.... ми виростали в різних середовищах.... в нас різні поняття і принципи, різні помилки і дороги.... нехай вони на своїх помилках вчаться, нехай я буду бачити шо то сплошні дурниці, але то їхні дурниці. Вони самі прийдуть до певних висновків. Звичайно пораду дати можна, але ніколи не заставляти робити шось так, як того хочеш ти... Ніколи не дорікати за помилки і кричати шо от я б зробив краще.... а ти позор сім"ї....
ну, хід думки не поганий...
всюди чи то в країні, чи то в сім"ї потрібна тверда рука. Та ще повні сім"ї, не розведені, тоді буде порядок, а та демократія, що пропагує нам ЗАХІД, те базікання про права веде лише до розпусти, втрати національного коріння. Багато хто в світі, навіть серед наших сусідів хоче. щоби в нас булот більше придурків, дебілів, яких витворили вони в себе. Я би пропонував не захоплюватися їхніми ідеями, а бути твердими українцями, які найперше шанують своїх батьків
63звк пише:
а та демократія, що пропагує нам ЗАХІД, те базікання про права веде лише до розпусти, втрати національного коріння.

Може я й помиляюсь, але те що я бачив на ЗАХОДІ -- не зовсім співпадає з тим, що ми про ЗАХІД уявляємо.
І з масовістю ідей, що ведуть до втрати нац. коріння не стикався.
і батьків там поважають певно більше ніж в нас.
Я вже бачу куда привела американська розкутісь в поведінці з дітьми, бандитизм. розпуста. нароманія
63звк пише:
всюди чи то в країні, чи то в сім"ї потрібна тверда рука. Та ще повні сім"ї, не розведені, тоді буде порядок, а та демократія, що пропагує нам ЗАХІД, те базікання про права веде лише до розпусти, втрати національного коріння. Багато хто в світі, навіть серед наших сусідів хоче. щоби в нас булот більше придурків, дебілів, яких витворили вони в себе. Я би пропонував не захоплюватися їхніми ідеями, а бути твердими українцями, які найперше шанують своїх батьків

Я згоден
Олег пише:
Я вже бачу куда привела американська розкутісь в поведінці з дітьми

Але незважаючи на це мало який американець закриє очі і дозволить своім батькам помирати (у власному л-ні, в буквальному розумінні) в будинку престарілих.
Принаймні так мені здається -- в Америці не був, а в нас бачив.
тільки дураки можуть говорити про різницю в повазі до батьків яка залежить до географічного розташування якоїсь держави. Не залежить в які державі ти живеш, чи на заході чи на сході всюди є люди які люблять своїх батьків, і навпаки.
kalef_f пише:
батьків там поважають певно більше ніж в нас
наприклад в Україні в сотні раз менше "будинків перестарілих".

А державна політика зовсім не має відношення до того як ти собі виховаєш дитину!
massimo пише:
на приклад в Україні в сотні раз менше "будинків перестарілих".

В нас просто люди вмирають раніше!
І чому ти кількісно порівнюєш?
kalef_f пише:

та бо тому шо ти сам говорив кількісно, от
kalef_f пише:
батьків там поважають певно БІЛЬШЕ ніж в нас.
kalef_f пише:
І чому ти кількісно порівнюєш

а як порівнювати на вагу, в нас нема таких будинків бо не користуються попитом ось і все.
massimo пише:
в нас нема таких будинків бо не користуються попитом ось і все.

Дуже дивно, коли людина щось стверджує, полінувавшись елементарно поцікавитись.

st.fergi пише:
kalef_f пише:

та бо тому шо ти сам говорив кількісно, от
kalef_f пише:
батьків там поважають певно БІЛЬШЕ ніж в нас.

Це все, що ти можеш сказати по темі?
kalef_f якщо ти поцікавився тим питанням, і мої слова виявилися неправдивими, то замість того, щоб писати пусті слова
kalef_f пише:
Дуже дивно, коли людина щось стверджує, полінувавшись елементарно поцікавитись.
потрібно навести контраргументи, але не типу" я сам бачив, мені тьотя казала, два сусіда говорили і т. д." а показати ссилочку. До того ти пустотряс і провокатор.
А шо тут ссилочки давати -- вводиш "будинки престарілих" - в Google, наприклад, і дивишся, чи вони є, чи ні.

А
massimo пише:
До того ти пустотряс і провокатор.

бо
massimo пише:
наприклад в Україні в сотні раз менше "будинків перестарілих".
kalef_f ти може брат Тимофія? Бо ти так само як і він не даєш конкретні відповіді на конкретні запитання.
В твоїх постах не знайшов жодного конкретного запитання?

Я в тих будинка був -- в нас на Україні -- не достатній для тебе аргумент? розумію. але... Цікаво -- вибирай любий, їдь і дивися, чи може ти хочеш правду про них в газетах здибати?
kalef_f я теж бував у тих будинках, але то не означає, що якщо ти був у тих будинках то на Заході їх є менше і до батьків там ставляться краще чим у нас.
kalef_f пише:
Але незважаючи на це мало який американець закриє очі і дозволить своім батькам помирати (у власному л-ні, в буквальному розумінні) в будинку престарілих.
щоб таке говорити, треба опиратися на якісь статистичні дані а не на то, що ти бачив в кіно або собі щось придумав.
kalef_f пише:
Принаймні так мені здається -- в Америці не був, а в нас бачив. Confused

А цього ти видно не удостоїв своєю увагою.
kalef_f прошу сказати мені, з кількома американцями ти особисто спілкувався, якого вони походження і в якому поколінні вони американці, і чи ти проводив соціологічне досліджування на тему"Стосунки з батьками"?
massimo
Почитай розділ спочатку і зверни увагу відповіддю на що були мої перші пости.
А пізніше можна продовжувати.
kalef_f пише:
Може я й помиляюсь
так- так ти помиляєшся, наприклад зараз в Італії нараховується близько 1000000 українців, 90% з них жінки які працюють у сім"ях, а це сидіти з пристарілими в основному, то бери калькулятор і рахуй скільки Італійців недоглядають з тих чи інших причин своїх батьків, а ще крім Українців там працюють інші національності.

додано через 47 секунд:

тут можеш то прочитати
63звк пише:
Я би пропонував не захоплюватися їхніми ідеями, а бути твердими українцями, які найперше шанують своїх батьків

ти мені хочеш доказати, що критерієм справжнього українця є повага до своїх батьків? а всі решта (ЗАХІДНІ) пропагують неповагу до них?

Якщо відповідь НІ, то читай розділ спочатку
Та не проблема в західній культурі! Проблема в збоченому мавпуванні цієї культури, застосовуючи її в нашому житті.
А переймається швидше як завжди дурне. От дивляться батьки на дітей і жахаються, яка нездала та західна культура, якою так і плеще з екранів. А замість того, треба привертати увагу дитини до своїх кращих традицій і звичаїв, бо дитина- як губка, всмоктує жадібно все. І розвивати в дитини любов до своєї культури і історії, показуючи приклад, як самим подобається той чи інший місцевий продукт, чи захоплюючись славними подвигами наших предків.
Всьо! Хватить! Дурна суперечка в вас.
63звк Занадто кардинально сказано... По-перше ти говориш як житель якоїсь східної країни. Повага до батьків перш за все, гіяклї своєї думки, всьо з заходу - чисте зло, всі дурні, а батьки правильні і ідеальні. По-друге звідки тобі знати про всю націю, точніше навіть не націю а десятки народів які просто живуть на захід від нас. Звідки тобі знати як вони до батьків ставляться? Точно так саио як і в нас є купа недоносків з своїми так званими ідеями і ідеологами так само і в них таких повно. Але то не значить шо всі такі, а тим більше то не значить шо нація втрачає свої коріння, чи гниє зсередини... То не означає шо діти своєї історії не знають... то тим більше не має ніякого відношення до демократії.
Кожен сам вибирає як виховувати своїх дітей. Дехто притримується дуже кардинальних методів.... вони можуть замикати дітей, не випускати на різні вечірки, вони можуть заставляти їх вчитись постійно, не випускати з дому вечером, бити їх чи застосовувати будь які методи щоб примусити дитину боятись, і як дехто вважає, про тому поважати їх. Але то не так.... і результат то може дати аж ніяк не той що ти очікуєш.... Любе дитятко поїде на навчання.... попробує такого життя.... зіп"ється, провалиться так низько що далі нема куда.... відчує смак того.... почне проявляти непокору і з ненавистю покине тебе.... Друге діло навчити дитину давши їй право висказати свою думку, прийняти її.... сформувати нормальну людину а не якусь тряпку, яка за спиною батьків нічого не зможе зробити чи стане якимось моральним уродом з проблемами психіки... Не заставляти силою себе боятись і поважати, не пробувати задавити її своїм авторитетом. Гріш ціна таким батькам. Якби мої такі були я б вже давно втікла з дому...
Дітей треба виховувати як дітей, як свою рідну кров, а не як якусь сторожову собаку.... Невже то не ясно?

І яка різниця де більше будинків пристарілих? Я не думаю шо з їх допомогою можна на старості повністю віддячити батькам за то шо вони зробили.... То аж ніяк не вихід зіпхати їх на чужу опіку
kalef_f я не збираюся більше вести на цю тему полеміку, не через те що мені нічого сказати, а через те що ти або взагалі не розумієш про що саме я пишу або не хочеш того робити.
kalef_f пише:

Принаймні так мені здається -- в Америці не був, а в нас бачив.
оці твої слова я позиціоную як такі що стверджують що американці краще ставляться до своїх батьків ніж українці. Такий висновок ти зробив не володіючи жодними фактами та аргументами а лише спираючись лише на своє припущення
kalef_f пише:
Принаймні так мені здається
.

після того як я висловив свою думку що
massimo пише:
тільки дураки можуть говорити про різницю в повазі до батьків яка залежить до географічного розташування якоїсь держави
ти мою думку піддав критиці потім ти пишеш що ніби ти цікавився і володієш якимись фактами чи статистичними даними - хоча це все виявилося пустими словами і домислами, на моє прохання надати якісь конкретні ссилки ти проморозився.

Отож я прийшов до висновку що нічого путнього по даній полемиці ти написати не можеш, а продовжуєш як і в інших темах, створювати провокаційні і конфліктні пости, пробуючи жалко копіювати Васілія, але Васілій на відміну від тебе дуже часто пише по суті і правду, а не так як ти лиє водичку.
massimo пише:
kalef_f я не збираюся більше вести на цю тему полеміку

Золоті слова. Самокритичні

додано через 1 годину 53 хвилини 10 секунд:

О massimo так ти виявляється бали собі заробляв в репутації?

цим і пояснюється, що ти не пробував навіть зрозуміти, що я мав на увазі а
massimo пише:
оці твої слова я позиціоную як такі що стверджують що американці краще ставляться до своїх батьків ніж українці

зробив власні висновки.

В боротьбі за репутацією людина слабка і вузькоглядна. Для тебе ця істина незаперечна. На жаль. Ти ще й дозволив собі мене принизити, що вже взагалі не має жодних підстав.

додано через 10 хвилин 3 секунди:

тебе тупо підставили, а ти взяв і повівся
kalef_f ти тормоз я як тільки прийшов на форум то сразу сказав шо мені нагадити на репутацыю, вона для мене ніщо, я на репутацію уваги не звертаю
kalef_f пише:
тебе тупо підставили
хаха більше американських фільмів не дивися
kalef_f пише:
ти ще й дозволив собі мене принизити
де ти бачив щоб я тебе принижував, то забагато честі для тебе , просто відповідай за свої слова, а то привикли шось бовтнути а потім морозитися.

А то шо комусь сподобалося те що я написав і не сподобалося те що ти, то це як би і не моя вина.
kalef_f пише:
В боротьбі за репутацією
колись подібне мені писав Річард, можеш пошукати.
massimo пише:
колись подібне мені писав Річард, можеш пошукати.

добре запам"яталось? -- значить кавальчик правди є, нє?
тепер далі
massimo пише:
просто відповідай за свої слова, а то привикли шось бовтнути а потім морозитися.

так і відповідай
massimo пише:
massimo пише:
тільки дураки можуть говорити про різницю в повазі до батьків яка залежить до географічного розташування якоїсь держави
ти мою думку піддав критиці

процитуй, де я піддав критиці цю твою думку? більше того -- тормоз не я, бо вже давно пробую звернути твою увагу на те, що саме мав на увазі. А ти, напевне володіючи майстерністю самогіпнозу, не хочеш нічого бачити.
Не буду тобі нічого пояснювати -- Pangea і AVB зрозуміли -- отже маєш шанс ти.
kalef_f пише:
значить кавальчик правди є, нє
нє, для тих хто в танку виділяю жирним
massimo пише:
мені нагадити на репутацыю, вона для мене ніщо, я на репутацію уваги не звертаю
kalef_f пише:
відповідай
завжди
kalef_f пише:
я, бо вже давно пробую звернути твою увагу на те, що саме мав на увазі

kalef_f пише:

Принаймні так мені здається -- в Америці не був, а в нас бачив
так так власне я це і розумію, чи може там прихований глибокий філософський підтекст з нотками іронії
massimo пише:
так так власне я це і розумію, чи може там прихований глибокий філософський підтекст з нотками іронії Shocked

Видно що для твого рівня він дійсно заглибоко прихований і безсумнівно філософський.
Дуже дивно як людина з вищими освітами може бути тим, ким ти мене назвав, -- не дурні придумали, що кожен по собі судить.
Що ж доведеться пояснювати.
Мене заділо, що всі біди в вихованні молоді приписують виключно американцям і взагалі заходу. Рахую, що це пов"язано з бажанням зняти з себе будь-яку відповідальність. Тому і почав цю дискусію, в яку ти не потрудившись в"їхати вплівся зі своїми наїздами. Я зовсім не мав на увазі, що ЗАХІД, чимісь конкретно кращий в відношенні до батьків ніж СХІД, і мої перші пости мали на меті спростувати думку автора теми, який відверто натякає на різницю -- мол ми тут такі хороші, а от американці і т. д.

А взагалі -- розумна людина повинна зрозуміти і вибачитись.
kalef_f пише:
мої перші пости мали на меті спростувати думку автора

ага, звичайно, мав на увазі на меті спростувати думку автора тим, шо сам в Америці не був, а говорити про то, шо не кожен американець залишає помирати своїх батьків і шо там поважають більше батьків чим у нас-твої власні припущення, адже тобі то просто-напросто здається, по твоїх же словах.
Массімо правильно сказав, шо ТО ВСЕ НЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ГЕОГРАФІЧНОГО РОЗТАШУВАННЯ а тобі справді захотілось побути провокатором А вкінці розмови, коли вже вдосталь розігрів бесіду почав пояснювати шо ж ти хотів насправді сказати.... то не підло часом, га? Спочатку треба було пояснювати а не тоді, коли ми з Лєною підтрималиmassimo і тебе то заділо, чоловіче злотий.
kalef_f пише:

kalef_f пише:
-- не дурні придумали, що кожен по собі судить

Шо скажеш?То тіпа по собі посудив?
st.fergi пише:
Массімо правильно сказав, шо ТО ВСЕ НЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ГЕОГРАФІЧНОГО РОЗТАШУВАННЯ

По-моєму це всім(крім калєффа?)зрозуміло, повністю підтримую
st.fergi пише:
а тобі справді захотілось побути провокатором

От і я так кажу. По-моєму калєфф якраз нам демонструє то, як повинен вести себе істинний християнин
Скажу таке, що:
1) всі ми є люди (принаймі ті, хто присутні на форумі)
2) ми не є безчуттєві роботи які працюють як конвеєр
3) думаю для кожного батьки - це "перша сторінка" в житті
4) на мою думку ЛЮДИНА цінує те що має
5) і цінує як може

Вибачайте за банальність, але передвчора приїхала моя родичка з Америки, вона там вже досить довго живе, має американське громадянство, і якраз останньої її роботою було доглядання за старенькими в пансіонаті. Те, що вона розказувала мене дуже вразило, а саме те, що старим людям в пансіонах там живеться дууууже добре, вона розказувала, як за ними там доглядають, то (на мою думку) всякі там Італії, а тим більше наша ненька Україна скриються в тумані за горизонтом. Такшо я вважаю, що всякі там географічні поділи за американцями, москалями і хохлами це просто безглуздо, бо дивись пункт 1-5.

massimo пише:
Не залежить в які державі ти живеш, чи на заході чи на сході всюди є люди які люблять своїх батьків, і навпаки.

100% підтримую

kalef_f пише:
В нас просто люди вмирають раніше!

ні, якшо дивитись по статистиці, то в нас населення переважно старе, а те, що вмирають раніше залежить від нас самих (kalef_f любиш філософствувати от і подумай)

kalef_f пише:

бали? ... де бали? ... ну ти чувак загнув, ти просто туд недавно і тобі так здається

kalef_f пише:
А ти, напевне володіючи майстерністю самогіпнозу, не хочеш нічого бачити.

ні kalef_f це напевне ти намагаєшся тут всім свої погляди втовкти (ІМХО )

kalef_f пише:
Не буду тобі нічого пояснювати -- Pangea і AVB зрозуміли -- отже маєш шанс ти.

а в мене є шанс ???

kalef_f пише:
Видно що для твого рівня він дійсно заглибоко прихований і безсумнівно філософський.

які слова ... який зміст ... яке філософське наповнення

kalef_f пише:
в яку ти не потрудившись в"їхати

тут ти вже важай, ато це є публічний форум і кожен пише як знає, так і на гірчишнєг можна нарватися

kalef_f пише:
А взагалі -- розумна людина повинна зрозуміти і вибачитись.

віриш, розумна людина не виставить себе розумною

п. с. ІМХО
п. п. с. без обід
От я не розумію. Ви це все через батьків і дітей? Та ж є "Стосуйки" для цього нарешті!
PS. Не люблю вживати вираз "кінець з кінцем", бо це звучить якось по голубому.
Андрейко тут все по темі , от шо саме головне
Хлопці не сваріться, тут я почув за національне коріння? Запитання до Вас шановні батьки:
1) хто з вас поїхав з своїми дітьми і показав ім замок, наприклад в Золочеві чи в Олеську і розказав їм що наша країна має теж історію і великих предків.
2) в нас є будинок пристарілих в Новоселищі, в якому зараз нараховується 40 чоловік.
Pangea я не буду спорити з тобою, але як на твою думку "закалити" силу волі дитини, як створити умови для того щоб дитина могла себе проявити?
Pangea пише:
Любе дитятко поїде на навчання.... попробує такого життя.... зіп"ється, провалиться так низько що далі нема куда.... відчує смак того.... почне проявляти непокору і з ненавистю покине тебе.... Друге діло навчити дитину давши їй право висказати свою думку, прийняти її.... сформувати нормальну людину а не якусь тряпку, яка за спиною батьків нічого не зможе зробити чи стане якимось моральним уродом з проблемами психіки... Не заставляти силою себе боятись і поважати, не пробувати задавити її своїм авторитетом.

тут все залежить від того як ми будем ставитися до дитини, на мою думку потрібно не заставляти дитину до певних дій (робити уроки, прибирати за собою), зробити такі умови щоб вона сама захотіла щось робити, хід мої жумки такий: чим ми будем більше заставляти дитину до виконання певних своїх обов"язків, при тому не будемо пояснювати для чого ми то робимо і що то дась її в майбутньому, тим більше вона буде впертою і злобною, але потурання її прихотям і лінощам приведе до ще гіршим наслідкам!
Якщо буде воля Божа , і в мене коли-небудь будуть діти, я намагатимусь ставитись до них з розумінням, так як ставляться до мене мої батьки, але не дозволятиму їм робити все що захочуть, щоб з них не виросли розпусти.
і всі вони зарікалися...
поганi
Шо таК? Притісняють?