Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ігровий бізнес в Золочеві

Автор Повідомлення
Ігровий бізнес в Золочеві
Чи не забагато ігрових автоматів в Вашому місті??? У Львові їх закривають, а Золочеві навпаки відкривають??? Що думаэте по тому поводу????
63звк пише:
У Львові їх закривають, а Золочеві навпаки відкривають???

Логічно -- нє?
Як на мене, то є біда чорна. Золочів просто напханий, кабаками, автоматами і... аптеками (що також логічно). Не знаю, чи правий, але чомусь пов"язую ситуацію із справді великою кількістю заробітчан на душу населення міста. Батьки на заробітках --- діти на автоматах. Приблизно так. Є автомати -- отже є кому на них грати.
Хай відкривають) це не є чимось негативним, а от хто туда ходить.... мені їх шкода... чесно)...
Який вiн лiдер До нього йому як до мiсяця!!!!!!! От у Львоi, то друге дiло! Ну i хай бавляться люди. Пiдприэмцi платитимуть податки може за цi бабки наведуть порядок у мiстi а то такий срач розвели. От у нас купили спецiальну машину шо вулицi пелососить. А тут у Золочевi як у сральнiку. Вийшов у центр i мешти треба чистити.
Shved, а потім тих дітей лічуть від ігрової залежності!!! То що ти хочеш сказати що то нормально?
при чому тут машина, яка пилососить? жжош!!! просто та ху.. ня, ті гральні автомати заманюють людей, і вони з часом стають даунами, залазять в борги і помало пропадають.... короче соціальне зло несуть автомати, не розумію нах, їх в монако поставили... і так рагулів багато туда ходить, а буде ше більше...
andy suncraft пише:
не розумію нах, їх в монако поставили...

Якщо не розумієш очевидного-то ти тоді... ну ти поняв