Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Громадські WC туалети

Автор Повідомлення
Громадські WC туалети
Я в Золочеві вперше, і не знайшов громадського туалету????? В таких містах, як Броди, Буськ, Миколаїв їх декілька, а по "нужді" в Вашому місті куди йти? Чому, Ви, не піднімаєте того питання перед міською владою??? Таке враження що в місті немає господаря???
63звк пише:
Таке враження що в місті немає господаря??? Shocked

Господар є, туалєта нема
Які проблеми-зайшов в любий кабак, тай по всьому. А кабаків таки в нас є
Васілій, я був на Автобусній, і бачив що твориться за нею, і причому тут кабаки? Коли мені треба їхати у Львів?? Зрештою що хтось відкриває кабак для того щоб туда ходити в туалет? Подивись, скільки, навіть порядних дам сидять з голою дупою ззаді, за автобусною. А куди їм піти, коли припекло ???? Всюду сморід, де ще таке є?!!! Я наприклад там мало в гім.... не став??
так в місті є багато недоліків, але за кордоном (принаймі в тому місті де я живу) немає багато громадських туалетів, люди йдуть в бар.... щей мають мотив щоб каву попити.....
63звк пише:
А куди їм піти, коли припекло ????

Це розвиває комунікативні здібності індивіда, причому зразу А якщо серьйозно, то Стела правильно написала. Я живу в досить крупному місті , але й тут подібні проблеми встають деколи зі страшнов силов. Особливо в якісь масові заходи. Тобто це не проблема Золочева.
63звк пише:
і причому тут кабаки?

Притому. Тобі "шашечкі, ілі єхать"?
Васілій вітаю!!!!!!!!!!!!!!!!!
я тут недавно але перший раз не прочитала від тебе критики!!!!!!!!!!!!!!!!!
Васілій, інтересно той наш "господар", не ходитьза автобусну в туалет, а сидить в кабінеті , якщо без жартів, то можна би було відкрити декілька біотуалетів в місті.
Олег пише:
відкрити декілька біотуалетів в місті

ага, по 1грн
Олег пише:
то можна би було відкрити декілька біотуалетів в місті.

Хіба з бетонних фундаментних блоків. Все інше не простоїть і місяця.
stella пише:
я тут недавно але перший раз не прочитала від тебе критики!!!!!!!!!!!!!!!!!

Да ладно, рана радуєшся
63звк пише:
порядних дам сидять з голою дупою ззаді, за автобусною

63звк пише:
Я наприклад там мало в гім.... не став

кхм.. кхм.. я вибачаюся, але шо Ви робили також за автобусною?
Він місця знає
з фотіком треба пройтися... ото будуть цікаві фотографії... якраз на конкурс
63звк пише:
Я в Золочеві вперше, і не знайшов громадського туалету????? В таких містах, як Броди, Буськ, Миколаїв їх декілька, а по "нужді" в Вашому місті куди йти?

Вже щось подібне було... Ніхто не пам"ятає --- шось тіпа Золочів-село, а от Буськ, Броди...
А можна там, за автобусною веб-камеру встановити? Оце би був Перший Золочівський! "Ради-КАЛ!"

додано через 1 хвилину 2 секунди:

Олег, а шо, то вже 63-й?
Корочу, туалету - буту!
63звк пише:
Я наприклад там мало в гім.... не став

Ото б смерділо по маршрутці!!!! як від бабки з поросятами......
Олег пише:
можна би було відкрити декілька біотуалетів в місті

влаштували б урочисте відкриття з віршиками, музикою і обовязковим посвяченням представниками всіх конфесій... "Перша проба надається голові Золочівської ..... пану..........."(нужное подчеркнуть)
st.fergi пише:
я б шось не ризикнула то всьо знімати та мене б стошнило

Ліль, професія фотографа відноситься до розряду екстремальних, із спортивним уклоном, зокрема швидкий біг...

Видно містеру 63-му дуже приперло, якщо будучи 1 раз в Золочеві він не полінувався порити в інтернеті, знайти Золочів плюс, зарегатися і родити тут таку цікаву темку...
massacra пише:
влаштували б урочисте відкриття з віршиками, музикою і обовязковим посвяченням представниками всіх конфесій...

вже поломали ті туалети, певно від того залежало що треба було пояснити як ними користвуватися!

"Наша Україна" поможе в любій ситуації
недавно йшов мимо... як завжди закритий. Зате сморід на піввулиці
Може там здохло шось? Часом не дермократична каколіція?
Чому гостей міста вважають людьми, а нас козлами. Після етнофестивалю на автобусній туалет закрили (чого я впринципі очікував). Приїжджаєш із Львова (більше години в маршрутці), виходиш і бачиш колодку на туалеті. А якщо в когось понос??? Задовбала показуха, невже більше нічого робити не вміємо???

Добре що хочаб кабаки справно працюють, є куда в туалет збігати.

ПОБУТУ РЕСПЕКТ І УВАЖУХА.
Шо там дивуватись, в туалет через кабак заходити? Ви подивіться, кудою люди на базар прямують. Коротше, комусь не вигідно громадську вбиральню влаштувати, а владі і так добре.
Та для чого в місті туалет? Хай буде так, як в Монголії . Там народ: і чоловіки, і жінки відправляють природні потреби прямо на вулиці. Як казав один з героїв кінофільму "Кавказька полонянка" традиція, така. І хоч влада Монголії з тим жорстоко бореться, попробуйте , так просто зламати вікові традиції і монгольський менталітет.
А нашим місцевій владі і боротися не треба, вона думає за власне збагачення, а
все решта їй по барабану. Традиція у нас така!
roma

Враховуючи те, що кількість туалетів в місті зводиться до 1, можна і так зробити (але біля міськради, як кимось було тут запропоновано).

Кількість і місця для туалетів мало бути давно і давно узгоджено і вирішено. Згадайте що робиться коли у нас гуляння або присяга. Це проблема, але її вирішувати ніхто не буде, відповідь мужів одна - НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО БЮДЖЕТОМ.
Продовжуючи тему, можна добавити, що в тій же Монголії один посол
одної великої і дружної для монголів держави( попробуй здогадайся, яка
якщо монголи на відміну від українців, дружать зі всіма!) вліз в г...
Я думаю, що це певно був посол США. Росіяни і китайці, краще знаючи вікові традиції братнього народу ведуть себе обережніше! Зате кількість
безплатних (!!!) туалетів, яких і так вже набудували на кількість населення значно більше, ніж в Україні(не кажучи про Золочів!) зросла,
а з ними і штрафи за некористування ними.
Romashcaa палко підтримую ідею перетворити площу біля міськради
(і райради теж!) у відхожі місця! Тоді населення міста не буде говорити,
що це керівники міста і району і депутати міськради чи райради. А керівники і депутати від відхожого місця!
WC Туалети - дзеркало культури громади.
Повернувшись із Львова і був шокований культурою буття наших громадських туалетів. Мої враження у статті на власному блозі http://osoba.blox.ua Кого цікавить ця тема пропоную ознайомитись і обговорити у цьому топіку.
Не перекручуй. Громада якраз їх і поламала.
І заслуговує як мінімум на вхід "по 1 грн".
А про методи культурної людини в такій ситуації тут вже десь писали.. повтор

додано через 15 хвилин 3 секунди:

А ще культурні люди, на відміну від шобли типу спамерів, дають лінк безпосередньо на статтю. Ну, типу для того шоб попасти зразу на сабж, а не ритися потім серед нових топіків.
А можна і цілу статтю, шоб легко було процитувати і не лаханутися коли після якогось непередбачуваного ходу обговорення стаття не буде підправлена, або взагалі не зникне раніше ніж тема.
Так шо рано ще нам "говорити про євроінтеграцію, про культуру і етику, гігєну і санітарію, виховання, брататись з європейськими містами" (с)osoba
Alexis пише:
Не перекручуй. Громада якраз їх і поламала.

саме тому їх теперішній стан і є її дзеркалом.
Alexis пише:
дають лінк безпосередньо на статтю.
- згоден. Виправлюсь в майбутньому
Акцент поняв. Поправлю (і себе тоже).
Громада тут ні при чому. Є окремі індивіди які рішають ТАК ставити ті параші, щоб завдяки іншим індивідам вони не працювали.
Є ще на вулиці банкомати і апарати для поповнення рахунків. Чому ж вони ще працюють?
Негоже зеркалити морду громади по її сраці.
Почитав тему і зразу мені нагадався фільм "Про бізнесмена Фому" з Євдокімовим . Так ситуація в Золочеві мало чим відрізняється. Люди хочуть ср@ти. Завжди! Люди привикли ср@ти всюди. Навіть в місцях, призначених для ср@ння . Єдина різниця, рекет-мафія, шо мішає навести ср@ч (тобто порядок), зараз вся при владі.
Васілій де ж ти? от тобі "пустозвонна" тема - тут писати треба, а не давити ініціативу (нехай і "донкіхотську", бо деколи така ініціатива приводить до руху, а то вже шось).
бабай, ти жінці своїй розказуй шо їй робити
SantaBABAI пише:
бо деколи така ініціатива приводить до руху, а то вже шось).

якого руху? обісрати і спихнути одного баригу щоп поставити іншого, але свого? то є рух? то називаєсі кругообіг гамна в природі
Васілій пише:
якого руху? обісрати і спихнути одного баригу щоп поставити іншого, але свого? то є рух? то називаєсі кругообіг гамна в природі

Бо шось наші можновладці, я к тільки до тої влади приходять, то зразу забувають, чого вони туда прийшли, і що людям, по дорозі, обіцяли...