Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Тема про ДІМ (і ліжко)

Автор Повідомлення
Тема про ДІМ (і ліжко)
Яке змістовне навантаження для кожного несе слово ДІМ - власне великими буквами. Чи не здається комусь, що за всіма життєвими турботами (робота, кохан(ка)ець...) саме поняття дому, як місця проживання обмежується ліжком. Прийшов(ла), переночував і вперед по колу.
Дуже Індивідуальне Місце (Я)
думаю цим я все сказав що я думаю про дім
У мене поняття дому зовсім не обмежується ліжкомДім-це де тебе чекає твоя сім"яце те, до чого ти хочеш повертатися знову і знову, це те-звідки неможна утікати коли якась сварка є, це те-де ти можеш походити голяком, можеш зробити бардак а потім якось це все і прибрати, це-те, де смачно пахне на кухні, це коли в зламаній духовці умудряєшся творити смачні шедеври. Це коли удеш з роботи і дивишся у вікно а воно навіть в 12 ночі світиться і це означає шо тебе хтось там чекає і неможе дочекатися. ДІМ-це теплий і ніжний "обволакуючий" клубочок який починається за порогом у квартиру. Це моя фортеця.
Так ти індивідуаліст Олько? А якесь поняття батьківщини, сім"ї, стосунків, затишку, спокою, найріднішого місця, яке б ніколи не хотілося залишати, куди завжди хочеться повернутись... Для мене це ДІМ, але нажаль до того ДОМУ я лише по дорозі
kalef_f пише:
А якесь поняття батьківщини,

напишу я
Я вже десь писала шо неважливо де ти народився і чи живеш там де народився. Важливо те, чи дає тобі твоя батьківщина бажаний спокій і той затишок який має бути. Це як на прикладі, що коли одна мати просто народила а інша виховала і дала все можливе для твого хорошого життя, або принаймі дала б спроби для цього.
kalef_f я тут гість, мій дім де-інде
st.fergi пише:
можеш походити голяком

А можна детальніше?

додано через 42 хвилини 52 секунди:

astrolik пише:
kalef_f я тут гість, мій дім де-інде Very Happy

так що ж ти про нього ніц не пишеш?
я про те, шо всі ми тут(на Землі) гості
kalef_f пише:
А можна детальніше?

нєа, не можна. я думаю всі розуміють.
astrolik пише:
я про те, шо всі ми тут(на Землі) гості Smile

Так де ж твій ДІМ
В мене розуміння дому дещо плаваюче. Хоча зосереджене воно найбілше довкола Золочева (ну і квартири батьків, де я виріс). Свого ж "затишного куточку" чи "ліжка" я ще не доробився. Але все з часом.
Дуже шкода, що там, де мій дім, мої корні, нема
Цитата:
спокою і того затишку який має бути

Але й тут це враження надійності і гарантії в завтрашньому дні відносно уявне. Так, життя тут дуже схоже на замкнене коло "робота-ліжко" без зайвих турбот і навантажень. Але вважати це своїм домом я не можу. Бо праваst.fergi, Дім - це куди тебе тягне, бо там тебе чекають.