Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Улюблені фільми

Автор Повідомлення
Улюблені фільми
Мій список ;)

Carlito's Way(ігра Пачіно як завжди на висоті, кінцівка фільму трохи сумна)
Sweet November(романтична мелодрама, саундтрек від Енії і гра парочки Терон-Рівс просто супер, але саме головне цілком життєва Американська історія без попсового закінчення)
Once upon time in America(фільм довгий, але це робить його ще цікавішим, кінець для багатьох не зрозумілий, але якшо подивитись його пару раз розумієш що мав на увазі директор фільму Серджіо Леоне, Вудс і ДеНіро теж зіграли просто супер)
Breaveheart/Gladiator( дуже люблю такі фільми, Гладіатор сподобався трошки більше із за своїх саундтреків)
Head in the Clouds( Любовна історія 3 друзів, трошки незвичайна, але дуже романтична і знову таки с трагічним кінцем)
Cinema Paradiso(Італьянскій фільм про життя, напевно сама улюблена моя стрічка, на жаль знайти її десь на Україні надто важко).
Untouchables(фільм про сухий закон в Америці, один з найкращих фільмів Костнера)

Поки вроді все, шо кидається в очі практично у всіх цих фільмів трагічний або дуже сумний кінець
а мені багато фільмів подобається... теж подобається Sweet November, правда не люблю мелодрами, завжди плачу в кінці...
останій дивиласи ПИТЕР ФМ, направду не сподівалась такого кінця... а ше люблю мультики дивитись, томіджері наприклад... , коли настрій поганий починаю впадати в дитинство....
АМЕЛІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ!!!
А ше ДУЖЕ сильне враження справило кіно "Джіа" з Анжеліною Джолі (до речі - найкраща її роль). Неоднозначне, але сильне. Якшо я знала її за всякими ларами крофтами і подібними шаблонними картинками, то "Джіа" мене потрясла! ТАК зіграти - це могла тільки божевільна людина. Шкода, що в нас в прокаті нема. Досить старий фільм - 1996 рік. Є в ZMS - на Дорошенка уві Львові, може хто знає
А Тома і Джері не можу дивитися - жорстокий мультик. Я би ту миш так само так гаратнула, як вона кота!
А чого ніхто нічого не пише? Люди, ви не дивитеся хороших фільмів?
Ну тоді я ще кілька напишу.
"Модільяні" - про життя відомого художника, суперника Пікассо. Захоплююча історія, і до речі теж з сумним фіналом. Після такого плакати на стидно аж ніяк.
"Фріда" - теж біографія художниці, Фріди Кало. Екстраординарне кіно про екстраординарну кобіту.
Прийде ще щось до голви - напишу.
Ага! Як я могла забути! Тарковський! "Соляріс", "Сталкер"!.. Це просто сильніші речі! Купа років, а так вражає!

І ще гарне враження справив Кєсльовський. В нього така трилогія є "Три кольори": синій, червоний і білий, як кольори на прапорі Франції. Це вже на любителя. Особисто мені найбільше сподобався "Синій". "Білий" - не дуже, а "Червоного" не бачила.
MUBa пише:
А чого ніхто нічого не пише? Люди, ви не дивитеся хороших фільмів?
Ну тоді я ще кілька напишу.
"Модільяні" - про життя відомого художника, суперника Пікассо. Захоплююча історія, і до речі теж з сумним фіналом. Після такого плакати на стидно аж ніяк.
"Фріда" - теж біографія художниці, Фріди Кало. Екстраординарне кіно про екстраординарну кобіту.
Прийде ще щось до голви - напишу.

Ніколи не чув про ці фільми? Це роботи Голлівуда чи Европейське кіно?
Я телевізор не дивлюсь, але ці фільми притягують, як магніт:
1: Втеча з Шоушенка
2: Пропала грамота
2 річард: Модільяні знімали одночасно в кількох країнах: Франція, Німеччина, Великобританія, США. Режисер: Майкл Девіс
Там грає Енді Гарсіа , а я його так люююблю! Доречі, після того ж Модільяні!
А Фріди ти не знаєш? Досить відоме кіно. Головну роль грає Сальма Хаєк, гра потрясна! Резонанс відбився навіть на ляльках Барбі! Їх потім почали випускати подібними на Фріду ))
На жаль не бачив цих фільмів. Тут просто крутять то що має високий рейтинг, тобто ті фільми на які потратили велику кількість грошей і добре роскрутили перед першим показом. Такі блокбастери можуть крутити кожен другий день, а на інше кіно ефірного часу залишається мало.
спеціяльно для MUBa.
для MUBa.
читав про фільми, які тобі подобаються і зразу виникали якісь асоціації, тобто фільми, які тобі повинні сподобатись
дозволю собі таку наглість.
моі поради:
"Модільяні". "В ім"я любові"-там також знімається Енді Гарсіа. Фільм про відомого музиканта з Куби-Артуро Сандоваля, який грає jazz, кохає дружину і втік від режиму Фіделя. Гарсіа у всій красі.

фільми Тарковського. подивись любий фільм Кіри Муратової-це зовсім інакше, це дуже цікаво, це не схоже ні на що!

"Фріда". "Часы"(назва на рос.)-в головній ролі Кідман. Головна героїня-відома англ. письменниця Вірджинія Вульф.

"Джіа". "Ліля назавжди"-фільм про торгівлю людьми(сьогодні, якусь акцію показували по ТВ), а може про нашу країну, а може про дитячу наркоманію.

а "Амелі"-це"Амелі":)

"Три кольори" не бачив. але колись шукав і не знайшов.
Дякую. Постараюся знайти "Часы" і Кіру Муратову. Маю пару знайомих, в яких ДУЖЕ багато фільмів. Це вони мене просвічують в тій сфері. От їх я і нагружу!!!
Полюбляю фільми за участю Висоцького.
Ніштякова тема... мій фаворит - Гай Річчі... тарчу по ньому...
"Револьвер" Андре з Ауткасту адурєнно іграє, фільм реально заставляє тебе думати..."Снетч" - в нас під назвою "Большой Куш"... ніштяковий фільмєц: Англії, псевдо-гангста.... Бред Пітт не бритий - також ніштяк... Ну і закінчуючи про чоловіка Мадонни згадаю про "Карти, дєнгі два ствола" - мене рве той фільм, я лахаю і плачу... тоже великий респектос 2 Річчі... Річчі проїхали
"Байцовский Клуб", "Американська історія Х", "Трєніровачний Дєнь" - і ще багато таких... мені рвутЬ мозки... Плюс "Реквієм по Мрії" в мене знайома пара базарили, що після фільму даже сігарєт не хотіли курити
ще "Пейд ін фул" - фільм про драг-діллінг з гарлемським репером КамРоном в головній ролі.... Суперський....
Мелодрами... тоже ніштяк... ЯК НЕ ДИВНО, АЛЕ Я ЛЮБЛЮ МЕЛОДРАМИ!!!!
"Світ Новемба" - супер... я тарчу, "Ваніла Скай" - також мене прікалує... мжу сто раз дивитись його.. після цього фільму полюбим Пенелопу Круз....
Ну і давайте не забувати фільми про Італійську мафію - "Гууд Феллаз", "ГодФатер"(хоча книга Пьюзо все-таки сильніша) ну на цьому сьогодні буду закінчувати... тіки встав - йду хавати...
Халлабек!
Недавно дійов до висновку, що в ПЕРЕВАЖНІЙ більшості фільмів показують брехню, більшу чи меншу, але брехню. А ше плюс до того, що фільми по телебаченню багато разів переривають рекламою (в якій відверта брехня), показують новини, в яких йдеться в основному про політику (теж суцільна брехня) і показують різні передачі (нормальних дуже мало). От і виходить що фільми зокрема і телебачення загалом - розсадник наглої брехні.
Ти не правий. Художній вимисел "наглою брехнею" називати несправедливо. В тому весь його прикол. Це називається ФАНТАЗІЯ!
То перекручення фактів тепер називається "художній вимисел"?
Маєш якісь конкретні приклади? Якшо говорити про документальні фільми, то тут я згідна, але художній фільм на те і є ХУДОЖНІМ. Можливо автор говорить чи пише чи малює ту реальність, яку він/вона хоче бачити , а не ту яка є. Або просто вносить в ніби-реальний світ якусь нереальну дрібничку, і вона розбавляє сірість і звичайність дійсності.
MUBa пише:
Або просто вносить в ніби-реальний світ якусь нереальну дрібничку

Ну це справді художній вимисел, тут не придерешся. Дратує така брехня: перекручення історичних фактів (в історичних фільмах чи подібних), брехня в технічних деталях (класичний приклад - Зоряні війни: вибухи у вакуумі, видимі лазерні промені у вакуумі і т. д.), великий ланцюг припущень у сюжеті (вибух, всі мертві, а головний герой, як зажди, без жодної подряпини і так цілий фільм!). Процент фільмів, які страждають на ці недоліки, дуже великий.
Щодо першого згідна, а що стосується технічних деталей... Хіба вони обов"язково мусять відповідати законам фізики? В мистецтві (навіть в попсових фільмиках, які мистецтвом-то важко назвати) головне ЕФЕКТ, а не відповідність фізиці.
Бо коли я дивлюя якийсь екшен, то мені фіолєтово, чи вибух в вакуумі, чи в якомусь іншому місці. Я бачу великий вогонь, який несе небезпеку. ОЦЕ фішка , яка впливає на глядача
Коли в фільмі герой говорить:"Я можу зламати сайт Пентагону за 30 секунд", а у нього запитують "Ні, дуже довго. треба за 15, зможеш?". - "Постараюсь". - це ДУЖЕ дратує!
Тепер злозуміло. Я на такі деталі не звертаю уваги, але якшо хтось калічить мову або хвалить погані вірші (а то якраз моя спеціалізація), то мене теж трафляє. А взагалі, такі штуки треба розглядати на конкретних прикладах, бо загально ні до чого недоговоришся.
Дуже просто. Берем телевізійну програму і дивимось, що за фільми там показують. Хіт місяця - Євагнеліє від Іуди. Хіт року - Код Давінчі. Коментарі потрібні?
А, ну так. Тут і я двома руками проти. Але тут виникає інша, ще серйозніша проблема: якшо є пропозиція , то є і попит (ті ж рейтинги тому найкраще підтвердження). Стає страшнувато...
MUBa пише:
якшо є пропозиція , то є і попит

Ця класична фраза у нас не працює. Є великий попит на ПРАВДУ, а нам нав"язують БРЕХНЮ. Всюди, у всіх сферах життя.
Істина десь поруч...
Якби у всіх фільмах показували одну правду, кіноматографія померла би... Без долі абсурду в текстах не обійтись. Справжні любителі кіно зможуть відрізнити де хороше кіно, а де хрен знає що. А більшості пох, їм тільки подавай фантастику а-ля 9-я рота і вони її хавають ще і пальчики облизують...
А мені подобаються обидві "Варти": перша за закручений сюжет, друга за масштабний екшн.
Істина поза межами досяжності... да-да... недавно подивився фільмєц "Ліцо со Шрамом"... да оце фільм... я дві години без відриву дивився... ніштяк... а ви знову розводити філософію... не умнічайте... а пишіть про фільми... А ТО ПОСТИРАЮ ВСІХ!!!!
А є й наші рідні шедеври. Наприклад, "Ну ти й відьма!" кінця минулого століття.
Недавно отримала купу задоволення від перегляду фільму "Шоколад" (Франція). О, а ви в курсі , що зараз у Львові фестиваль французького кіно "Артешок"? Буде до 26 листопада. Раджу заглянути. Фільм показують в Кінопалаці.
Хто шо може сказати за нового бонда???
Лєвайс....... даже не дивився... але як ми собі гоним з нового тіпа, який іграє Бонда... недавно втикав Футбол Фекторі..... у нас в прокаті йде під назвою Фанати... реальне англійське кіно..... мужикам - дивитись, жінкам - нє... тому що весілля вкінці нема... а жінкам тільки його в кіно ітреаб... дажеанекдот такий є..... жінки тільки через те дивляться порно, що думають шо в кінці всі поженяться)))))))))))))))
Страшенно люблю Шарліз Терон і всі фільми з її участю
Сладкій Ноябрь з Нею рішає....
Саніто пише:
а жінкам тільки його в кіно ітреаб... дажеанекдот такий є..... жінки тільки через те дивляться порно, що думають шо в кінці всі поженяться)))))))))))))))

Бєз абід, мен, але мені хочеться матюкнутися в твою адресу.
переглянула недавно фільм"Nебесние создания"(події розвиваються у Nовій Zеландії), досить не поганий.
2 lenhen
А чим хороший? Про що сюжет?
про двох дівчаток... про їхній світогляд, дивний фільм, драматичний;саме краще-переглянь і будеш знати.A ще мені сподобався фільм"Cеверная страна"-також драма.
вчора переглянула фільм"Хостел", початок в нього прикольний, а ось кінець... б-р-р
Ммммда , на те кіно пішло пару сотень літрів червоної фарби. Гостинний народ, слов"яни! І ше: кіно-то про Словаччину, а знімали в Чехії, і говорять там по-чеськи! От-такий непорядок!
ну того я щось не зауважила. А початок фільму знімають в Амстердамі, цікаво б було побачити той готель"Хостел", може він справді існує?
Вім Вендерс "Buena Vista Social Club". Яка музика!!!!
"Ніч в музе"ї проведена просто супер!
"НІЧ В МУЗЕЇ" просто супер.. Дуже задоволена від перегляду.. Ну по-перше, сам фільм дуже класний, а по-друге, дивилась його і кінотеатрі, нуу... самі знаєте атмосфера залу і таке інше
"ЛІФТ" - психологічний жах, фільм просто супер...
"Не зарікайся" - весела і цікава комедія.
Ще один досить таки страшненький ізвичайно цікавий фільм, не для слабодухих, - "Залишитись вживих". Тут іде мова про геймерів, які дістали нову забавку, ну дуже вже реалістичну... Якщо якийсь герой в ній вмирав, то людина, яка грала цим персонажем, також вмирала в реальному світі... Більше не розкажу, бо буде не цікаво дивитись...
Привіт. Мій фільм №1 "Пропала грамота" до речі може хтось має в будьякому форматі, чи знає де можна взяти. Дякую
Далі фільми:
С. Т. А. Л. К. Е. Р - любий гОЛІВУД відпочиває
Пуля - но коммент
Dead Man - в фільмі є всьо і "мертвий" Джоні Деп
Страх і ненависть в Лас-Вегасі -
Чарлі і шоколадна фабрика - казки то круто, Деп прикрасить любий фільм
Кокаїн
Пыль - рОСІЙСЬКЕ аматорське кіно........
Trainspotting
Pulp Fiction
Амелі - красота
Адвокат Дявола
Іртервю з вампіром
Зоряні війни - всі частини
Володар перстнів - всі частини
Термінатор 1.2/..........3
Чужий
Чужі
Страсті Христові - Шедевр Мел Гібсон шарить в.......
Cast Away
Аполлон 13
Форест Гамп
Джуманджі
Up in Smoke
Горячі голови - но коммент
Голий пістолет - но коммент
Люммі - колись в дитинстві був улюблений фільм жахів , може хтось має?

далі буде...
Protector пише:
Чужий
Чужі

А Чужий проти Хижака? Сюди підходить?