Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Улюблені фільми

Автор Повідомлення
tymofiy пише:
доброго Українського кіна.

хочу...
А клып там класний, можна сунути на bidla.net
VIA пише:
'Штольню' дивились?

Дивилась, як на український фільм - це вже щось, але актори там трошки перестаралися...
Штольна - отстой!
я так лахав, коли в кінотеатрі його втикав....
"Пропала грамота"
Бумер, Прятки
Наштяк
Аліса з минулого.
Сьогодні нарешті спожив "Чарлі і шоколадна фабрика"

додано через 8 хвилин 40 секунд:

ААА!!! Кін-дза-дза!!!! ото-то!!!
Ніколас Кейдж.
Ніколас Кейдж -
Фільм (моя оцінка).

8 мм(4)
Великолепная афера(5)
Воздушная тюрьма(3)
Выбор капитана Корелли(3)
Глаза змеи(4)
Говорящие с ветром(5)
Город ангелов(5)
Медовый месяц в Лас-Вегасе(5)
Оружейный барон(5)
Покидая Лас-Вегас(5)
Семьянин(5)
Синоптик(4)
Скала(5)
Сокровище нации(5)
Угнать за 60 секунд(3)
для мне АЛЬ ПАЧІНО завжди буде на першому місці, хоч є і інших багато хороших акторів. Той же Річард Гір, Ніколас Кейдж, Бред Пітт з "ЛЕГЕНДИ ОСЕНІ", Рассел Кроу з "ГЛАДІАТОРОМ" І "ІГРАХ РОЗУМУ", хоч в житті він ніякий сам, піднявся трохи в моїх очах Ді Капріо в "КРИВАВИЙ ДІАМАНТ" і "ВІДСТУПНИКИ", Моніка Белуччі-жінка ЗЕ БЕСТ
Позавчора дивився "Слуга государев" 5 балів!
Доречі про Ніколаса Кейджа, останній фільм 2007 року,
"Ghost Rider" ("Примарний гонщик") - казочка, але зроблена непогано.
А хто завтра йде в кінотеатр на "ФОНТАН"? Класний фільм, ну принаймі для тих хто любить містику!
Дочекався Таксі-4 DVDrip, дубльований - класний фільм, достойне продовження попередніх частин
Ага, точно. Мені теж сподобався. Перекачала в мережі.
Таксі4 - прикольний фільм, а ще дуже класний - "Лапочка" з Джесікою Альбою - мені дуже сподобався!!! Без еротики, без стрілянин...
Khrystik пише:
"Лапочка" з Джесікою Альбою - мені дуже сподобався!!! Без еротики, без стрілянин...
без того всього , то не цікаво
Саніто пише:
Штольна - отстой!

Не спорю, заїжжений сюжет. Звукооператора тоже гнав би в шию, але вроді це перший фільм УКРАЇНСЬКОЮ мовою. Та і відео таке нічо. Вобщем переглянув вчора. Не так вже й все запущено
Alexis пише:
Не так вже й все запущено
Отож бо й воно! Побільше би таких "отстоїв", і піднялась би українська кінематографія.
Ок, про Штольню. Дивилася - ну... з натяжкою так собі. Натяжку (і не одну, і не маленьку) йому роблю і я, і (100% ) ви, бо він перший. І то нормально.
Добре, дивлюся я дивлюся - кіно вже закінчилось, наступив хепіенд. Чомусь з останніх кадрів хотілося сміятися - купа трупів, а та парочка з такими безтурботними фейсами тут... той-во. Ну то ше нічо.
АЛЕ коли почали повзти титри з пісенькою "Штольня, все було дуже весело й прикольно..." Я вже, чесне слово!, не знала, як мені реагувати! То була така хвилина мовчання, під час якої я тупо витріщила очі (мало з орбіт не вискочили) і нерухомо дивилася на монітор! Потім хотілося реготати... Але якось обійшлося...
Хто сьогодні дивився фільм "Відьма" на 1+1!?
Мені так сподобалось... Дуже гарна постановка! Навіть страшнувато було!
вчора подужав "В гонитві за щастям" Віллом Смітом. Нічо так...
Я залип на Твін-Піксі.... кому треба звертайтесь... є всі серії + художній фільм"Фаєр вол виз мі".... Девід Лінч - рішає
..... АУУ! Санчо 1квiтня вже минуло
або вiдлипай

Posted from a Nokia mobile phone
А при чому тут 1 квітня. Пре мене той серіал....))))
А хто дивився "Ведьма" з Є. Ніколаєвим? Па-а-ародія на гоголівський "Вій". Враження таке, шо фантазії в режисерів стає менше і менше
Дивився фільм "Аврора" про Чернобиль, дійсно варта подивитися!!
Олег
я теж його дивилася але не додивилася. чим закінчився фільм?
Я додивилася.... мужичок(Астахов) той дав гроші на операцію, але дівчинку не врятували. І закінчилося тим, шо він поставив той балет "Спляча красуня" а в кінці пустив зйомку, там де вона записала танець свій. Короче, я ридала так, шо то ужас.....
"Престиж". Ну... Класно! Одним словом, фокусники.
подивилася "ПАРФЮМЕР"-щось в тому фільмі є...
ну, мені не порулив. Тобто зйомка і режисура супер, але сенсу... рівно до півкіна.

додано через 13 днів 19 годин 57 хвилин 19 секунд:

фонтан . Фонтан ? Фонтан ! ФОНТАН ! ФОНТАН!!!!
Щойно завершив четвертий перегляд за цей тиждень.

додано через 1 хвилину 34 секунди:

претендує обійти "Амелі" в моїх фаворітесах
Це того режисера, шо "Реквієм за мрією" зробив?

додано через 13 хвилин 31 секунду:

Гугл сказав, шо таки того. Тому інше питання. Воно є в нас в прокаті????
Вчора вночі подивився фільм Дьявол носит "ПРАДА" (The Devil Wears "PRADA")

The Devil Wears "PRADA"

Кіно таке собі... Не сказав би, що туфта, але і не особливий супер... Але подивитися можна.
Зразу ж скачав до нього альбом саундтреків

ed2k://|file|Dyavol.Nosit.Prada.(Rus).avi|726993770|31562CCDC235ABD6F8EF27E75FF6A00C|/
Лиє уривки трансформерів. Цікаво, звідки? Світова прем'єра 4. 07 !!!
"Екзорцизм Емілі Роус"
маю, ще не дивився... Як воно, то кіно?
Фільм справді гарний, вартий уваги, з останнього сподобалися фільми: "Еван всемогутній", "Міцний горішок-4"
Скачав і переглянув ще раз "Брат". Просте кіно про простих людей, про життя і гроші... Класне кіно... Качаю "Брат 2"...
Сергій Бодров молодець... Земля йому пухом....
Хлоп простий як двері, без лишніх понтів...
Входить в десятку моїх улюблених акторів
"Список Шиндлера". Це не фіглі-міглі, а кіно дуже серйозне...
"Showgirls"-один з моїх най-най любиміших
mops пише:
"Список Шиндлера". Це не фіглі-міглі, а кіно дуже серйозне...

а про шо цей фільм? люблю серйозні твори...
Коротше фільм знятий по реальних подіях, майже документальний. Під час Другої світової він врятував від смерті понад тисячу євреїв. Ось рецензія.

«Список Шиндлера» — кинофильм, получивший 7 кинопремий «Оскар» (включая премию за лучший фильм) в 1993. Экранизация романа «Ковчег Шиндлера», автор которого — Томас Кенилли. Фильм рассказывает историю Оскара Шиндлера, немецкого бизнесмена, который спас более тысячи польских евреев во время Холокоста. Название относится к списку из 1100 евреев, которых Шиндлер нанял работать на своей фабрике, чем уберег их от концентрационных лагерей.

Слоган фильма: «Тот, кто спасает одну жизнь, спасает весь мир».

Знайшов баг в фільмі Хостел. В епізоді де пацан в роздівалці дивився на візитку "Elite Hounting" написаний неправильний e-mail....

Такого gang.rus не може існувати... а www.gang.ru пропонує
Цитата:
Добро пожаловать в мир прекрасный и загадочный!
Здесь Вы окунётесь в атмосферу тепла и уюта, отдохнёте душой и наполните себя радостью. Мы подарим Вам неповторимый мир Индии, Индонезии, Китая, Непала. Солнце этих стран отражено в работах местных мастеров, которые, храня народные традиции, воплощают в своих изделиях мудрость и красоту древнего мира, вручая нам свою душу и приносят сказку в будни жизни.
Snatch, Спиздили, Большой Куш.
Опупений фільм. Всім рекомендую для перегляду. Дивитися в оригіналі або в перекладі Гобліна.
Дивлюсь "Три мушкитёра" по Інтер +. Один з улюблених фільмів мого дитинства
"Фріда"
Передивляюсь вже третій раз...
Я бачила "ФРІДА")))